Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dursun Usta ve BİZ Vol. 2 :D :D :D

Kardeşim benim saolasın elimizden geleni yapıyoruz İbrahim geldi yemedi bi yedirseydim ondan yorum almayı çok isterdim....:eek:key:

İbrahim bir daha gelirse bana haber ver kanka (metrocity'e sopa sokabilir miyiz kanka:D )

xx

dükkanda oklava var zırh bıçağı var kanka sopadan odundan bol ne var sorumu bu :D

serhat abi gelince tadını bakıcam bu defa abi nisan mayıs gibi ordayım inşallah ama bi şartla gelirim beni dövmiceksiniz garantisini verin öyle gelirim :D

bende orda olacagım kesın :Dneden cunku yemek var:D:D:D:D:D:D:D antepi yedım doğmadım sımdı ısota dıktım gözu:D:D:D:D

dursun ustaya bak nasılda ballandıra ballandıra anlatıyor ya :) eeee biz ne zaman gidiyoruz :p :eek:

vay vay vaaayyyy.... şuna bir bakın yaa el insaf insan bunu hiç sevdiklerine yapar mı :((((
Rejim diyet vs ne varsa yıkacaktım az kalsın...

dursun maşallah boşanda semerini ye ula bu ne. benki güzel kebabı gördümmü hayatta dayanamam bu kadar yeem kesin mide fesatı geçiririm:) ibrahim istanbula paket servisiniz varmı :)puhaha

Geri
Üst Alt