Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

dursun usta saolsun JS 793

Güzel olmuş maşallah ama bu arabada bide tamponla jant olsa harika olur...:)

Abi gayet güzel olmuş ben çok beğendim güle güle kullan.neye mal olduğunu pm atarsan sevinirim..

Abi gayet güzel olmuş ben çok beğendim güle güle kullan.neye mal olduğunu pm atarsan sevinirim..
teşekkür ederim kardeşim. 1100 lira Far, mercek, xenon, 2 duy sinyal park, daylight uzunlar, ledli parklar ve bi-xenon uygulaması ama kendi farını götürürsen daha uygun oluyor.

teşekkür ederim kardeşim. 1100 lira Far, mercek, xenon, 2 duy sinyal park, daylight uzunlar, ledli parklar ve bi-xenon uygulaması ama kendi farını götürürsen daha uygun oluyor.
tşk ettm abi,hayırlı olsun tekrardan çok güzel...

ben bu dursunu vurmamakla hata ettim:) hayırlı olsun ağbi dursuna bir şaka yaptıkta geçende espiri oradan geliyor dur o şakayla ilgili konu açayım:)

Geri
Üst Alt