Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

DURSUN abiye saygılarla 2011 LEON Bİ-XENON

masallah dıyın mıllet cok guzel olmus gule gule kullan bu arada fıyatı on sayfa ekle ıstersen herkes soruyor cunku tektek okumuyorlar ama 2 sayfa once yazmısın gordum:)

Erhan Kardeşim güzel günlerde güle güle kullan..
Arkadaşlar Dursun un yaptığı işlerde ben garanti veririm her zaman..Sonuçta insan yapımı olduğu için hatalar olabilir ama Dursun un en sevdiğim huyu içine sinmeden kimseye iş teslim etmez..Önce kendi hoşuna gidecek işler yapar..Ben gözü kapalı aracımı ona teslim ediyorum :)

herkeze tsk ederim iş yogunlugundan pek giremiorum arkadaslar ama bütün yorumları okudum genel olarak söle söleyim mercekler yeni nesil Q7 ve e46 merceki sadece cerceveleri bulmakta cok sıkıntı cekiorum onuda önceden hbr verirseniz temin ediorum ampuller d2s 4300 mavi gibi yanmasının nedeni merceklerden arzalambası kesinlikle yakmıor ve su almıor olduda sumu aldı ben zaten test ediorum bu tip durumlarda tekrardan aynı işlemleri ücretsiz yapıorum kısacası ben işimi severk yapıorum herkeze tsk ederim ayrı ayrı numaram cogu arkadaslarda ve profilimde var aramak isteyen arkadslar arayıp bilgi ala bilirim herkeze hoş sohbetler ...

dursun geliyorum sana ama param yok :D

herkeze tsk ederim iş yogunlugundan pek giremiorum arkadaslar ama bütün yorumları okudum genel olarak söle söleyim mercekler yeni nesil Q7 ve e46 merceki sadece cerceveleri bulmakta cok sıkıntı cekiorum onuda önceden hbr verirseniz temin ediorum ampuller d2s 4300 mavi gibi yanmasının nedeni merceklerden arzalambası kesinlikle yakmıor ve su almıor olduda sumu aldı ben zaten test ediorum bu tip durumlarda tekrardan aynı işlemleri ücretsiz yapıorum kısacası ben işimi severk yapıorum herkeze tsk ederim ayrı ayrı numaram cogu arkadaslarda ve profilimde var aramak isteyen arkadslar arayıp bilgi ala bilirim herkeze hoş sohbetler ...

Bu araçta kullandığınız mercek kapağı hangi araca ait?

sen gel cayımı corbamı ic abi para önemli degil ki ya sende he herzaman.

bu cerceveler cogu arabadan cıkmıor wosvogen serisinden bir kac modelinde var.

Geri
Üst Alt