Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

DURSUN abiye saygılarla 2011 LEON Bİ-XENON

Buhar yok gordugum kadariyla..ama merceklerin bakis acisinda sanki bir gariplik var gibi geldi..hafif sasi gibi mi yoksa bana mi oyle geldi? Iscilik olarak guzel duruyor ama..Bir de isik mavi gibi? kac kelvin acaba?Hayirli olsun iyi gunlerde kulan Erhan:)

aslında ben bir şaşılık göremedim belki ressimde öle görünüyodur :D ben 4300k die biliorum ama mavi yanıo gibi geldi banada

cok guzel olmus bir de kaput acip farin birlesme noktasini gosterebilirmisin? buhar problemi var mi ? maliyet nedir ? :) cok soru sordum ama bende dusunuyorum bunu cok begendim kapaklar cuk oturmus yapanin elleri dert gormesin

cok guzel olmus bir de kaput acip farin birlesme noktasini gosterebilirmisin? buhar problemi var mi ? maliyet nedir ? :) cok soru sordum ama bende dusunuyorum bunu cok begendim kapaklar cuk oturmus yapanin elleri dert gormesin

tabikide en kısa srede eklerim.buhar problemi farlar dün yapıştırıldı bu yağmurlu havada bugün 230km yol yaptım ne buğu var nede su alma problemi 2 3 gün sonra yıkatıp tam sonucu öğrenicem ama buğu yapmaz. maaşalLah dielim... dursun usta yaptı :D

Hayırlı olsun, Bende düşünüyorum. Geçen gün konuştum Dursunla, Yalnız banada mavi geldi ışıklar. 4300 olduğundan eminmisin...

Hayirli olsun gule gule kullan erhanim :)

tabikide en kısa srede eklerim.buhar problemi farlar dün yapıştırıldı bu yağmurlu havada bugün 230km yol yaptım ne buğu var nede su alma problemi 2 3 gün sonra yıkatıp tam sonucu öğrenicem ama buğu yapmaz. maaşalLah dielim... dursun usta yaptı :D

massallah kardesim super o zaman yapsa bugun yapardi zaten cok begendim cok guzel yapmis walla kapaklar cuk oturmus

güle güle kullan Erhan, güzel olmuş beğedim bende. maliyet durumunu bana da pm atabilir misin?

Geri
Üst Alt