Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

DURSUN abiye saygılarla 2011 LEON Bİ-XENON

erhanın arabadaki extralar
sunroof ................................. ..........:50hp
rcd510 .......................................... ..........:40hp
agra jant .......................................... ........:60hp
bagajdaki etmizlik malzemeleri ve bezler .....:20hp
uzun zenonlar ............sağ 5hp sol 5hp :10hp
kısa zenonlar .............sağ 3hp sol 3hp :6hp
parklar .............sağ 1,5 hp sol 1,5 hp :3hp

189hp+105 :294HP atladığım bişi varmı erhan :)

erhanın arabadaki extralar
sunroof ................................. ..........:50hp
rcd510 .......................................... ..........:40hp
agra jant .......................................... ........:60hp
bagajdaki etmizlik malzemeleri ve bezler .....:20hp
uzun zenonlar ............sağ 5hp sol 5hp :10hp
kısa zenonlar .............sağ 3hp sol 3hp :6hp
parklar .............sağ 1,5 hp sol 1,5 hp :3hp

189hp+105 :294HP atladığım bişi varmı erhan :)

acil rcd 510 takmalıyım :D

sana cuma dedim sendede + olarak
app plka 18 jant hava filtrsi vites topuzu el freni halı paspas aero kit lip seninkinde en son 380 hesaplamıştık dimi

sana cuma dedim sendede + olarak
app plka 18 jant hava filtrsi vites topuzu el freni halı paspas aero kit lip seninkinde en son 380 hesaplamıştık dimi

sunroofsuz 265'ten hesaplamıştık puhaha sunroof 50 ise 315 :) %20 sini alsak 378hp eder :) şuan 315hp, 1 aya yazılım attırırım 378 eder. :D

farların çok güzel olmuş bende yaptırdım mercekli bi xenon yaptırsaydım daha güzel olucaktı ama düşünemedik :) benim farlara florasan angel taktırdım akşamları çok güzel görüntüsü oluyo avatarımdaki resimdeki farlarda benim farlar yaptırcak olanlara angel taktırmalarını tavsiye ederim:)

farların çok güzel olmuş bende yaptırdım mercekli bi xenon yaptırsaydım daha güzel olucaktı ama düşünemedik :) benim farlara florasan angel taktırdım akşamları çok güzel görüntüsü oluyo avatarımdaki resimdeki farlarda benim farlar yaptırcak olanlara angel taktırmalarını tavsiye ederim:)

aracınızın farlarının daha detaylı fotoğraflarını çekip detaylı bilgiyi de vererek sitemizde paylaşabilir misiniz acaba, sizin için mümkünse tabiki de? nerede kaç liraya yapıldığı vs.

tabiki paylaşabilirim yarın daha detaylı resimleri koyabilirim cadde bostan da oturan bi abime yaptırdım sırf bu işlerle ugraşıyor araba aydınlatmasıyla ilgili bir sitede tanıştım kendisiyle farları kendim actım angelları da kendim aldım 200 tl ye yaptı farları mercegi kendi merceklerinden taktı h7 valeo marka normalde daha pahalıya yapıyor fakat farları kendim actıgım için bu kadar uyguna yaptı

kardes merhaba ben yeni bir scw üyesiyim bu plakalarda yada parklarda beyaz ışık olayını hallettim ama mercekli far istiyorum bende 2011 leon 1.2tsi var bu dursun ustaya nasıl ulasırım bilgilendirirmisiniz beni

kardes merhaba ben yeni bir scw üyesiyim bu plakalarda yada parklarda beyaz ışık olayını hallettim ama mercekli far istiyorum bende 2011 leon 1.2tsi var bu dursun ustaya nasıl ulasırım bilgilendirirmisiniz beni

Öncelikle kendinizi üyelerimiz bölümünden tanıtır mısınız? Daha sonra arkadaşlar yardımcı olacaktır.

Sitemiz kuralları gereği yeni üye olan arkadaşlarımızın
1-Üyelerimiz bölümünde kendilerini tanıtan bir yazı yazmaları gerekmektedir..Bu yazı yazılmadan konu açmak,konulara cevap vermek
2-İlk başlıklarda satış ve reklam amaçlı konu açmaları forum kurallarına uymamak anlamına gelir..

3-Avatar resimlerini mutlaka eklemeleri gerekmekte.Kişilerin resimlerinden birbirlerini daha iyi tanıyıp hatırlayabilmesi açısından önemli.. (http://www.seatclubworld.com/profile.php?do=editavatar)

İsrar eden üyelerimizin konuları silinip yasaklanacaktır..
Anlayış için teşekkürler..

Üyelerimiz Linki;

http://www.seatclubworld.com/newthread.php?do=newthread&f=2

Geri
Üst Alt