Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Durmadan Boş Mesaj atan adama ne yapim?

zamanında o tarz bir durum yaşamıştım; çözümüm şu oldu;

sahibinden.com'da ilan açtım.
sene 2007ydi galiba...2007 model 1.5dci megane full paket ve piyasanın 5.000 tl altında bir rakam arayıp sallama bir isim oluşturup, bu kişinin numarasını oraya eklemiştim..
2 gün içinde tamamen kesildi durum..
4. günün sonunda aradım numarayı, iyi günler ben megane la ilgileniyorum falan filan dedim...ya kardeşim ne megane ı ya çıldırıcam artık öyle bir araba yok bende yanlışlık olmuş dedi...bende kahkahayı basıp kapattım....
en güzel çözüm budur...

bak bu iyi bir fikir :):)

engelleme olayı var çoğu telefonlarda ne mesaj geliyo ne ulaşabiliyo sana. :) ama müthiş taktikler var yarıldım resmen.puhahapuhaha

şimdi telefonuma baktım evet öle bir özellik var ayarlar-genel arama ayarları-arama engelleme ;)

zamanında o tarz bir durum yaşamıştım; çözümüm şu oldu;

sahibinden.com'da ilan açtım.
sene 2007ydi galiba...2007 model 1.5dci megane full paket ve piyasanın 5.000 tl altında bir rakam arayıp sallama bir isim oluşturup, bu kişinin numarasını oraya eklemiştim..
2 gün içinde tamamen kesildi durum..
4. günün sonunda aradım numarayı, iyi günler ben megane la ilgileniyorum falan filan dedim...ya kardeşim ne megane ı ya çıldırıcam artık öyle bir araba yok bende yanlışlık olmuş dedi...bende kahkahayı basıp kapattım....
en güzel çözüm budur...
çok zekice yawww=)

yapılcak en güzel şey 2 ilan seçeneği ya araç ilanı yada masaj salonu :) bana masaj salonu biraz daha mantıklı geelio nie acep :) puhaha

Geri
Üst Alt