Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Durmadan Boş Mesaj atan adama ne yapim?

adam olduğundan eminmisin görkem

Türkcell hiçbirşey yapamıyormuş bir program varmış onu samsung için indirip kur dedi. Adamdır heralde abi kadın olsa keşke:)

allah yardım etsin, belayı başından def etmek için baya bi seçeneğin var :D:eek:key:
....bide eğer numarayı sen aradığında ses vermiyosa; hiç ummadığı bi anda yabancı bi numaradan mesela kulubeden arayıp (tabi tel açıksa) ses vermesini alo dedirtmeyi deneyebilirsin :D

allah yardım etsin, belayı başından def etmek için baya bi seçeneğin var :D:eek:key:
....bide eğer numarayı sen aradığında ses vermiyosa; hiç ummadığı bi anda yabancı bi numaradan mesela kulubeden arayıp (tabi tel açıksa) ses vermesini alo dedirtmeyi deneyebilirsin :D

başka nodan aradım yine ses yok şu ana kadar 10 değişik numaraya arattırmışımdır ve hepside numara açık arayıp eşşiktekine beşşiktekine sövdüler adamdan ses yok miğde geniş demek

ya bayansa sıkıntı yok bana kim oldugunu yerini söylesin no problem:)

Geri
Üst Alt