Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Durduk yere ceza yedim !!!

bide bole bı durum var ben gecenlerde sarı ısıkta gectımı zannettım eve resım bı geldı kırmızıya domus ve o anda cokta guzel cekmısler resmı:)

yuh ya.. soyguncu be bunlar...
hemde nasıl soyguncu ....

birkere istanbulda cadde bostanda clio rsle arkadaşın araçla egsoz yüzünden yakaladılar bağladılar suadiyeye otoparka götürdüler yalvar yakar kabul etmediler gece 3 civarı idi aracı park et dedi bende sinirlendim deviri 7000 getirip bağırta bağırta aracı yanaştırdım bana makas cezası kesti kesemessin dedim kesti ertesi gün itiraza gittim kabul etmediler:D genede cezayı ödemek zorunda kaldım:D

heheeh oda güzelmiş :D:D

Savaş,var sende bişiler...:)

abi var eminim var doukanın dediği gibi kurşun döktürcem :D:D
offf fena rakam ne olursa olsun bişi çıkmayacağını bile bile itiraz et kesinlikle sen sarıda geçtim diosan yalan sölicek halin yok ve bu aynasız lar küfür bile etsek az sana nie ceza yazıor

aynen gidip ben itirazımı yapıcam hakkımı savuncam ben onalra hala küfür ediyorum kulakları fena çınlıyodur eminim..
tek kelime söylüyorum savaş öde ve kurtul gitsin hiçbirşey yapamazsın emin ol...
Erkan abi işin pesini bırakmıcam ilk önce hakkımı arıcam baktım olmadı ödücem ....

geçmiş olsun..

soru : trafik ceza kanunu 47/16 maddesine göre şirket otomuza bir ceza kesilmiş. bu madde hangi suçla ilgili

cevap : 2918 Sayılı Karayolları Trafik Kanununun 47/1-b (47/16 maddesi yok, siz b'yi 6 olarak görmüş olabilirsiniz) maddesi; Işıklı trafik işaretlerinden kırmızı renkli olanına ve sesli işaretlere uymamaktır. BİLGİLERİNİZE......

kaynak: http://www.izmirpolis.gov.tr/siteler/trafik/online_hizmet/sorulariniz/trafik.asp?sayfa=43

Ali abi çok güzel oldu bu yarın gayrettepeyim ozaman itirazımı yapıcam....

sen kotalı aynasızlara denk gelmişsin kardeşim..bencede gidip itiraz et...önce gidip taksici ve minübüsçüleri kontrol etsinler nasıl dönüyolarmış diye... hergün 4km işe gidiyorum en az 3 tanesi üzerime çıkacakmış gibi sürüyolar.. bende inat hiçbirine yol vermiyorum o kafayı sokarsa yola bende sokuyorum :D

Aman deyim kardeşim uğraşmaya değmez... Bırak anasının nikahına mı yetişiyor ne halta varmaya çalışıyorsa çalışsın (üslup için forumdaşlardan özür dilerim lakin öfkem büyük)... Ben de bir ara kafayı kırıp minibüsçülerle yol savaşına girdim... sonu yok o işin... zaten adamın kendi aracı değil tamponu sıyrılsa ne olur.. olan bizim gibi aracının üzerine titreyen garibanlara oluyor sonunda... kavga, çirkeflik de cabası... tavsiye etmem...

Aman deyim kardeşim uğraşmaya değmez... Bırak anasının nikahına mı yetişiyor ne halta varmaya çalışıyorsa çalışsın (üslup için forumdaşlardan özür dilerim lakin öfkem büyük)... Ben de bir ara kafayı kırıp minibüsçülerle yol savaşına girdim... sonu yok o işin... zaten adamın kendi aracı değil tamponu sıyrılsa ne olur.. olan bizim gibi aracının üzerine titreyen garibanlara oluyor sonunda... kavga, çirkeflik de cabası... tavsiye etmem...

Abi şu taksiciler minibüscüler kadar illet bir herifler yoq adamlar bizi göre göre üstümüze geliyolar....

içinde insan olduğu sürece dokunmuyorum abi.. ama eğer boşsa varya öyle bir makas atıyorumki akılları gidiyo...önlerine geçip fren yapıorum...sırf bu yeşil ışıklarda müşteri alıpta 2.kez beni kırmızı beklemeye mahkum edenler için yapıorum bunları.. sonra peşime kaptırıyo ama yetişebilirse gelir dümbük :)

barış abi az bile sölemişin ben burda uyuz oldum gece gece :D sövüorum polislere şuan kulakları çınlasın

içinde insan olduğu sürece dokunmuyorum abi.. ama eğer boşsa varya öyle bir makas atıyorumki akılları gidiyo...önlerine geçip fren yapıorum...sırf bu yeşil ışıklarda müşteri alıpta 2.kez beni kırmızı beklemeye mahkum edenler için yapıorum bunları.. sonra peşime kaptırıyo ama yetişebilirse gelir dümbük :)

:):) Tabi koca istanbul... Bizim burda şehri on dakikada turluyorsun sonra yine burun buruna... artık levyeyi ilk kim kaptıysa:eek:

kadıköy- kartal minübüscüleri kadar pisini türkiyede görmedim:D

Geri
Üst Alt