Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Durduk yere ceza yedim !!!

sen kotalı aynasızlara denk gelmişsin kardeşim..bencede gidip itiraz et...önce gidip taksici ve minübüsçüleri kontrol etsinler nasıl dönüyolarmış diye... hergün 4km işe gidiyorum en az 3 tanesi üzerime çıkacakmış gibi sürüyolar.. bende inat hiçbirine yol vermiyorum o kafayı sokarsa yola bende sokuyorum :D

AYNEN bende öleyim hele bugun ustume ustume geldiler bende paso ustlerine kırdım :)

acıklama yoksa ıtıraz edılıp gerı cevrılebılır ama ama acıklama varsa yapacak bırsey yok

ama ben sarıda geçtim be önemli bir nokta war ben ışıklardan döndüğüm zaman polisler önümdeydi....

valla ceza konusunda benim kadar şansısı yoktur:) yemediğim ceza türü kalmadı hız-makas-telefon-kırmızı ışık aynasızlar sadece bana çalışıyor:D

itiraz etmen pek bişeyi değiştirmez ama dene bi şansını ayrıca açıklama yazmasına gerek yok ceza kodu yazıyorsa zaten açıklama odur

Geri
Üst Alt