Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dünyanın Kaçıncı Zenginiyim ya da Tam Tersi..

patrona gıttım zam ıstegımı belırttım bana turkıye nın ıcınde bulundugu dar bogaz dan bahsettı eger benım gıbı bır eleman ın ısten cıkarılırsa yerıme yarı fıyatına elemanların oldugunu gordum bende bunun uzerıne sıteye pek guvenmedıgımı aslında bıraz ındırıme gıdılmesı gerektıgını soyledım konu usulca kapandı :):)

yukarda yazanların gercek kurum ve kısılerle alakası yoktur :D

Yıllık gelirinizi yazın maliye ıp numaranızı alsın peşinize düşsün.:)

Abicim ücretli çalışan dışında vergi kaçırmayan varmı bu ülkede ?

biz.. :) annem&babam hayatları boyunca çalışmamışlar ama hertürlü vergiyi takır takır ödüyoruz
yani ücretli çalışan dışında birçok açıdan zaten isme kayıtlı şeyler bulunabiliyor bu yüzden kaçırmak sonrasında büyük sonuçlar doğurabiliyor. örneklerini ne yazıkki gördüm çevremde :(

Abicim ücretli çalışan dışında vergi kaçırmayan varmı bu ülkede ?

ve ayrıca bala bişyde yazabilirsin merak edip acaba kaçıncı olunuyo diye mesela Yiğit sınırlarını zorlamıştır sitenin Yiğitin peşinemi düşücekler şimdi acaba bu kadar parayı nerden buldun yiğitt diye :D

yiğitten ses çıkmadı bence çoktan yakalanmış bile olabilir

ve ayrıca bala bişyde yazabilirsin merak edip acaba kaçıncı olunuyo diye mesela Yiğit sınırlarını zorlamıştır sitenin Yiğitin peşinemi düşücekler şimdi acaba bu kadar parayı nerden buldun yiğitt diye :D
Yok be Umutum.Bu ülkede göz göre göre vergi kaçıranlara hatta banka söğüşleyenlere ne yaptılarki.Benimkisi yalnızca espri.:)

işin kötü tarafıda o ya zaten tekin abi... göz göre göre kaçıranlara bişi olmuyo ama normal vatandaşa etmediklerini bırakmıyorlar.

ahaueheha..
daha arayan soran yok.. :D :D

Geri
Üst Alt