Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dünya kriz için 4 yıl daha bekleyecek!

4 sene sonrasına ekonomi kalırsa o zaman krizden çıkarız

4 yıl sonra batmayan firma, işi olan kimse kalırsa güzel olabilir tabi :(

kriz hala bitmedi ama dengelere bakınca, gücü olanlar güce güç kattı ki piyasadaki verilere bakınca bunu görmek hiç de zor değil. hala krizde olan ekonomide gelinen rakamlar bu ise, kriz bitimindeki geleceği yerleri tahmin etmek inanılmaz rakamlara denk geliyor.

krizi fırsata dönüştürün arkadaşlar, kuruşa da tlye de yatırım imkanı var. hiç bir şeye güvenmiyorsan çoğu banka 1tlye bile altın hesabı açar oldu, beğenmemezlik yapmayın 1 tl kriz bitiminde belki 10 kat artacaktır belli mi olur?

imkb sayfasından SONMZ firmasının son 1 yıllık grafiğini iyi inceleyin arkadaşlar, geçen yıl sonu rakamlarına bakın birde bugünkü değerler. geleceği parlak sektörlerde gelinecek yerler için bu grafik bir çok şeye ışık tutacaktır. kriz başladığından bu yana yazdım, etrafımdaki herkesi gaza getirip neredeys ezorla bu işlere bulaştırdım. Geçtiğimiz marta kadar insanlar sadece gülümsüyordu zoraki ama şimdi benden bile fazla gülenler var aralarında.

Fırsatı kaçırmayın arkadaşlar, sabredin ve sarfetmeyip yatırıma gidin. Ben tavan kaplama için 3 kez niyetlendim, hatta Maslağa kadar gidip gördüm ve sıraya da girdim ama vazgeçip yatırıma gittim, tavan kaplama param yavaş yavaş kendini aşıyor yakında bedavaya gelecek bu iş ama yine de direnebilirim.

kriz = paranın el değiştirmesi ;

Finansal planlamalarını ve önlemlerini alan şirketler kapı gibi hala sağlam ayakta duruyor, hatta bir çoğu gücüne güç katıyor, kriz zaten sallantıda olan şirketleri etkiliyor. Bu yüzden bu kadar ümitsizliğe kapılmamalıyız, lafın kısası, önlemini alan hesabını bilen işletmeci krizden iyi kötü bir şekilde sıyrılmayı başarıyor. Allah hepimize yardım etsin.

Geri
Üst Alt