Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dunlop mu, Falken mi?

Falken in fiyatının uygun olması kötü olduğu anlamına gelmemeli bence kaliteli bir lastik, bu lastiğin şanssızlığı yeteri kadar reklam ve tanıtımının olmayışı, mesela nokian lastikleri gibi..

Yav lastiğe artık karar verdik alacağız ama bu seferde bulunamıyor :( Pirelli cinturato p1 alacağım ama pirelli bayilerinin çoğunun elinde yok, kaç yerle görüştüm ama yok..

Yav lastiğe artık karar verdik alacağız ama bu seferde bulunamıyor :( Pirelli cinturato p1 alacağım ama pirelli bayilerinin çoğunun elinde yok, kaç yerle görüştüm ama yok..

nası yok yawww ben haftaya ank. dan alıyorum bulamazsak yandık walla?

Evet az önce bayiden geldim ve buldum :) Kağan çoğu yerde yok yani yok derken bizim ebat da olanı çok zor bulunuyor.. İşyerine yakın bir pirelli bayisi vardı oraya gittim sorar sormaz var dedi cinturato p1 85 V için 225 TL 85 H için ise 210 TL dedi sökme, takma, nitrojen balans ayarı vs fiyata dahil, 195 55 r15 cinturato p1 85 H için anlaştım elinde yokmuş getirtecek yarın perşembeye de kısmetse yeni lastiklerimi taktıracağım :) sen kaça buldun ankaradan?

H kodlu yokmuş V kodlu olacak nasipse bugün taktırıyorum :) taktırdıktan sonra ilk izlenimlerimi yazarım..

en son geçen ay 180 e buldum şökme takma dahil ama şuan sormadım pazartesi ordayım tekrar araştıracım
takıldımı lastikler nasıl?

Lastiklerimi taktırdım Kağan :) süper, konuyu açtım zaten..Liste fiyatı 225 di 210 tl ye aldım o aldığın fiyat evet geçen ay 190 civarı idi ama zam geldi hatta yine gelecekmiş..

aracını fazla zorlamıyorsan 185/60 al daha rahat gidersin, az yakarsın. lastik de ucuz olur

Geri
Üst Alt