Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dunlop mu, Falken mi?

Ah be adaşım bende istiyorum michelin almak da fiyatı 260-270 tl.. neredeyse iki katı fiyatı..

Lastikte üretim tarihi en son ne olmalı mesela en fazla son 1 yada 2 yıla kadar falan mı?

ben en fazla 3-4 ay once uretılmış lastıgı tercıh ederım.1 yada 2 yıl oncekı lastıgı tercıh etmem.Bunun nedenı depolama kosullarını bılmedıgımızden ve raf omrunun 5 yıl olmasıdır.

Ah be adaşım bende istiyorum michelin almak da fiyatı 260-270 tl.. neredeyse iki katı fiyatı..

Adas dıger araca lastık bakarken cok marka dolaştım ve fıyat aldım.Mıchelın energy saver ıclerınde neredeyse en uygun olanı ıdı.185-65-15 ebatında takımı 600 tl ve peşin fiyatına 6 taksıt olarak aldım.üretim tarihi yeni idi max 3 ay önce üretilmiş.Contınental bayısınde aynı lastıge 270 tl demışlerdı.Kım hangı fıyata satabılıyorsa satıyor.Mıchelınları aldıgım yer bır kac marka daha satıyor.

Adas dıger araca lastık bakarken cok marka dolaştım ve fıyat aldım.Mıchelın energy saver ıclerınde neredeyse en uygun olanı ıdı.185-65-15 ebatında takımı 600 tl ve peşin fiyatına 6 taksıt olarak aldım.üretim tarihi yeni idi max 3 ay önce üretilmiş.Contınental bayısınde aynı lastıge 270 tl demışlerdı.Kım hangı fıyata satabılıyorsa satıyor.Mıchelınları aldıgım yer bır kac marka daha satıyor.

Doğrudur bayiden bayiye fark eder tabi ama keşke o ebat olsaydı bizim lastikler de :( malesef 195 55 r15 ebadında hepsi pahalı oluyor bu ebatta michelin energy saver 250 den aşağı yok valla çok araştırdım..

Falken ze 912 eskiden ze512 olarak üretilen son derece kaliteli dunlopla falan kiyaslanamiyacak kadar kaliteli Japon malı bir lastiktir..hatta firmanın kendine ait kaucuk adası bile olduğunu okumuştum bir yerde..kesinlikle sessiz yumuşak tabanli konforlu bir lastiktir..ayrıca dunlop gibi max verimililigini 30k km.de bitirmeyip optimum sürede özelliklerini koruyabilen bir lastiktir..

dunlop sport kullanmıştım tam modelini bilmiyorum ama dunlop mükemmeldi

Bir önceki aracımda (Corolla) tanıdığım bir rot-balans ustası tavsiye etmişti ve aracı satana kadar 1 yıldan fazla kullanmıştım Falken'i. Ben gayet memnun kalmıştım üstelik fiyatıda çok uygun gelmişti alırken. Bahsettiğim ustam al pişman olmazsın bana dua edersin demişti hakkaten pişman olmadan kullanmıştım.

Geri
Üst Alt