Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dunlop mu, Falken mi?

effect1903

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar lastik konusunda artık kararımı verdim ve iki marka arasından birini seçeceğim.. Ebat 195 55 r15

Dunlop lm 703 = 140 TL

Falken ziex ze 912 = 140 TL

Sizce bu iki lastikten hangisini tercih etmeliyim? Falken lastikleri hakkında ki yorumlar genelde olumlu yönde ve kumho hankook vs gibi lastiklerden daha iyi olduğu söyleniyor, falken in yumuşak olduğu da söyleniyor. Forumumuzda falken lastikleri ile ilgili pek bir bilgi bulamadım acaba bu lastikten bizim forumda kullanan yada daha önce kullanmış olan varmı? Arabamı zorlamadan kullanıyorum öyle aşırı sürat yapmıyorum zaten dolayısıyla bu lastikler bana yeter..

Serisini bilmem ama bende Dunlop Fast Response var. Rezalet.

Falken nedir bimem ama dunlop dunyain en iyisi dir vede cok pahali prelli neden akmiyorsun oda cok kaliteli bir marka

Yav Kağan çok düşündüm ama k. kartına taksitle pirelli 200 e geliyor neredeyse tanesi çok olacak açıkçası şimdilik o kadar para vermek de istemiyorum bu lastiklerde yeterince kaliteli diye düşünüyorum iksinden birini seçeceğim ama falken daha ağır basıyor desenide daha güzel birazdaha yumuşak bir lastik sanırım.. Yani işimi görsün birazda yumuşak (esnek) olsun yeter..

Falken nedir bimem ama dunlop dunyain en iyisi dir vede cok pahali prelli neden akmiyorsun oda cok kaliteli bir marka

Falken japon malı bir lastik, bende pek bilmiyordum araştıra araştıra öğrendim, gayet de kaliteli bir lastiğe benziyor ıslak ve kuru zeminde de olumlu yorumlar var ayrıca sessiz bir lastikmiş, pirelli bakıyorum ama fiyat farkı var..

dunlop un sitesin de lm diye bi seri yok eski olmasın bunlar

Dunlop lemans sp sport lm 703 serisi tam olarak bilemiyorum tarihine bakmak lazım tabi..

fransada seat in orjinal lastikleri goodyear yol tutusu mukemmel ama cok sesli

Lastikte üretim tarihi en son ne olmalı mesela en fazla son 1 yada 2 yıla kadar falan mı?

Geri
Üst Alt