Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dunlop lastik sorunu

Umut Girit

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bugün sol ön lastiğime baktığımda kocaman bir balon gördüm ve bu beni gerçekten çok üzdü çünkü sıfır gibi bir araçta ki daha 15000 de kendisi.
:(
Acaba bu durumu garantiden mi değişirler yoksa kaskodan mı yada hiçbinden mi? Kısaca ben ne yapıcam ne dandik lastikmiş bu yahu. Bu 2 si gerçekleşmezse şayet lastikçi tanıdığı olan bir arkadaş mevcut mu? Varsa özelden mesaj atabilir mi?

Geçmiş olsun... İnş öderler...

aynı şey bugün benim sevgilimin de başına geldi.. onun nasıl hallediceğini öğrendikten sonra istersen sana da sölerim

kaskonun ödeyeceğini sanmıyorum. Lastikte baya bi km yapmış normalde değiştirilmesi gerek garantiden kendi fikrimce?

Bütün Dunlop'lara vurmamak lazım bunu ben kullanıyorum çokta memnunum geçmiş olsun...

hangi modelini kullanıyosun doğukan birde kaç yanak

lastiğini Dunlop bayii ne götür incelemeye gönderirler ve üretim hatası varsa gereken ödemeyi yaparlar...lastiğin garanti süresi sınırsızdır

peki nerde bunun bayisi bugün gitmediğim yer kalmadı

Ancak pazartesi söleyebilirim kış lastiklerini değiştircem gereken numaralarıda alırım istersen...

Geri
Üst Alt