Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dump valve (2 delikli mi 3 delikli mi olması lazım)

Aradım ustalardan bilgi istedim daha önce bi araca uygulamamışlar 3 delikli modili dedi arkadaşlar da pek bilgi sahibi değil acıkcası
Kargo ücretini ödeyerek olmadığı takdirde iade yapılabiliyomuş

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yani kargo ücretini ödeyelim göndersinler uyarsa hesaba paralarını geçelim. Yoksa mırım kırım mazeret buluyorlar günahlarını almayım ama bu oto işlerinde firmalara güvenmiyorum. En doğru en ucuz en kaliteli ürünü bulmak güvenilir kurumsal veya niteliği i taşıyan firma bulmaktan daha kolay. Yinede siz bilirsiniz tabi alırsanız uyarsa haber edin bizde alalım

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yani kargo ücretini ödeyelim göndersinler uyarsa hesaba paralarını geçelim. Yoksa mırım kırım mazeret buluyorlar günahlarını almayım ama bu oto işlerinde firmalara güvenmiyorum. En doğru en ucuz en kaliteli ürünü bulmak güvenilir kurumsal veya niteliği i taşıyan firma bulmaktan daha kolay. Yinede siz bilirsiniz tabi alırsanız uyarsa haber edin bizde alalım

Aksoy tuningden malzemeyi aldım aracımada aldım hiç sıkıntısız cuk diye oturdu tıs tıs geziyorum :)

Aksoy tuningden malzemeyi aldım aracımada aldım hiç sıkıntısız cuk diye oturdu tıs tıs geziyorum :)

Hayırlı olsun sevindim doğrusu kaça maal oldu hocam?

Saolun teşekkür ederim 110 lira parca 4 lira kargo 10 lira taktırma işçilik parası

Saolun teşekkür ederim 110 lira parca 4 lira kargo 10 lira taktırma işçilik parası

Çok iyi bence kendim takarım ben kırık cırcır ile güle güle kullanın bir foto alırız müsait olunca

Bugün eve gelince fotoğraf ve video cekcektim unuttum iftardan sonra cekcerim unutmazsam zaten kendinizde tadabilirsiniz çok basitmiş

Konuya dışardan okuyucu olarak takip ettim ama sonucu tam olarak anlamadım kusura bakmayın en son 3 delikli olanmı uydu sizin araca? birde parçanın kutusunu atmadıysanız bir resimle bide montajlı haliyle bi vidyo filan yükleseniz gerçekten bilgilendirme adınada güzel olur hayırlı uğurlu olsun gülegüle binin kzasız belasız.

Amin teşekkür ederim hepimiz kazasız belasız inş. Evet 3 delikli modili şuan hava karanlık yarın fotoğraf ve video atarım

6c22aae3ffc0691437fc2044e002de3d.jpg
ce2fdf18355fa5854578f9c1d1721c66.jpg

Geri
Üst Alt