Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Dump valve (2 delikli mi 3 delikli mi olması lazım)

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında Ugr67 tarafından paylaşıldı.

1. Ugr67

Ugr67 SCW Üyesi

59
    30
    18
    Arkadaşlar dump valve alcam 1.4 tsı 125 hp 2010 leon 2 delikli mi yoksa 3 delikli mi model olmalı

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. RedCupRacing

RedCupRacing SCW Üyesi

180
    123
    43
    3 delikli almalısınız da piyasada bir saçmalık var model delikler tip uysada pratikte uymuyor parça. Bundan bir kaç sene önce tr ye giren forge marka dv adaptörleri tam uyuyordu bizim tsi lara lakin, piyasadaki cnc den çıkma dv ler hem uyum problemi hemde doğru ürün olmama ihtimali doğuruyor. Birkaç firma ile görüştüm almak istediğimi bu ürünü hiç tsi lara taktınızmı dedim. Abi hep veriyoruz sıkıntı çıkmadı diyorlar, ürün bi geliyor paklı erkek kısmı uymuyor uzun geliyor. Yada uç çapı geniş. Geri arıyorum allah allah nasıl olur diyorlar. Kısacası yalan söylüyorlar ne ürün satabiliyor nede arkasında duruyorlar. Benim tavsiyem ebay den bizim motor koduna uygun ürün alın 40 dolar civarı 16 günde gelir. Satıcı ilede irtibat kurun mutlaka.

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Ugr67

Ugr67 SCW Üyesi

59
    30
    18
    Sizde şuan varmı dump valve
    Bide bu olur mu acaba bu siteyede ilk defa giriyorum :) Turbo Blow Off Dump Valve Adapter Spacer Atmospheric for Audi A3 1 4T 2 0T B7 | eBay

4. RedCupRacing

RedCupRacing SCW Üyesi

180
    123
    43
  5. Ugr67

Ugr67 SCW Üyesi

59
    30
    18
    Ben kiminle iletişime geçsem olur dedi adam bana 2 delikli modeline bilr olur dedi bi arkadaşın uyarısıyla vazgeçtim burda da konusunu açtım GET ilanlarda bildiğim kadarıyla iade var sipariş edelim olmazsa iade ederiz :)

6. RedCupRacing

RedCupRacing SCW Üyesi

180
    123
    43
    Gerek yok hemen bence aksoy tuning i arayalım ısrarla bizim motorlara uygun demiş bakalım ne kadar doğru zira dediğiniz gibi şarlatanı çok bu işin.

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Ugr67

Ugr67 SCW Üyesi

59
    30
    18
    İlanlarda telefon numarası yok mesaj yoluylamı ulaşcaz

8. RedCupRacing

RedCupRacing SCW Üyesi

180
    123
    43
    Bunu beğendi. Ugr67 bunu beğendi.
  9. Ugr67

Ugr67 SCW Üyesi

59
    30
    18
    Tamamdır bu saatte aramak uygun olmaz ben yarın bununla görüşürüm buraya tekrar yazarım isterseniz sizde görüşün burda tekrar konuşuruz :)

Bunu beğendi. RedCupRacing bunu beğendi.
  10. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.741
    5.594
    113
    Umarım Tsi ye uygun olanı bulursunuz forge kutusunda sanayi işi yapılan birçok üründe var aldığınız üründe kare kodunu yada hologramı kontrol edin bende tdi için araştırdım ama olur diyenler işin içine girince vaz geçiyor hemen

Bunu beğendi. Ugr67 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş