Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dump valve (2 delikli mi 3 delikli mi olması lazım)

Ugr67

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar dump valve alcam 1.4 tsı 125 hp 2010 leon 2 delikli mi yoksa 3 delikli mi model olmalı

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar dump valve alcam 1.4 tsı 125 hp 2010 leon 2 delikli mi yoksa 3 delikli mi model olmalı

3 delikli almalısınız da piyasada bir saçmalık var model delikler tip uysada pratikte uymuyor parça. Bundan bir kaç sene önce tr ye giren forge marka dv adaptörleri tam uyuyordu bizim tsi lara lakin, piyasadaki cnc den çıkma dv ler hem uyum problemi hemde doğru ürün olmama ihtimali doğuruyor. Birkaç firma ile görüştüm almak istediğimi bu ürünü hiç tsi lara taktınızmı dedim. Abi hep veriyoruz sıkıntı çıkmadı diyorlar, ürün bi geliyor paklı erkek kısmı uymuyor uzun geliyor. Yada uç çapı geniş. Geri arıyorum allah allah nasıl olur diyorlar. Kısacası yalan söylüyorlar ne ürün satabiliyor nede arkasında duruyorlar. Benim tavsiyem ebay den bizim motor koduna uygun ürün alın 40 dolar civarı 16 günde gelir. Satıcı ilede irtibat kurun mutlaka.

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3 delikli almalısınız da piyasada bir saçmalık var model delikler tip uysada pratikte uymuyor parça. Bundan bir kaç sene önce tr ye giren forge marka dv adaptörleri tam uyuyordu bizim tsi lara lakin, piyasadaki cnc den çıkma dv ler hem uyum problemi hemde doğru ürün olmama ihtimali doğuruyor. Birkaç firma ile görüştüm almak istediğimi bu ürünü hiç tsi lara taktınızmı dedim. Abi hep veriyoruz sıkıntı çıkmadı diyorlar, ürün bi geliyor paklı erkek kısmı uymuyor uzun geliyor. Yada uç çapı geniş. Geri arıyorum allah allah nasıl olur diyorlar. Kısacası yalan söylüyorlar ne ürün satabiliyor nede arkasında duruyorlar. Benim tavsiyem ebay den bizim motor koduna uygun ürün alın 40 dolar civarı 16 günde gelir. Satıcı ilede irtibat kurun mutlaka.

Sizde şuan varmı dump valve
Bide bu olur mu acaba bu siteyede ilk defa giriyorum :) Turbo Blow Off Dump Valve Adapter Spacer Atmospheric for Audi A3 1 4T 2 0T B7 | eBay

http://www.sahibinden.com/ilan/yede...sit-tfsi-adap-kapali-darbe-ic-235696271/detay

Israrla 122 ve 125 lik tsilara uygun yazmış bir iletişime geçmekte fayda var uyarsa bende alırım

Ben kiminle iletişime geçsem olur dedi adam bana 2 delikli modeline bilr olur dedi bi arkadaşın uyarısıyla vazgeçtim burda da konusunu açtım GET ilanlarda bildiğim kadarıyla iade var sipariş edelim olmazsa iade ederiz :)

Ben kiminle iletişime geçsem olur dedi adam bana 2 delikli modeline bilr olur dedi bi arkadaşın uyarısıyla vazgeçtim burda da konusunu açtım GET ilanlarda bildiğim kadarıyla iade var sipariş edelim olmazsa iade ederiz :)

Gerek yok hemen bence aksoy tuning i arayalım ısrarla bizim motorlara uygun demiş bakalım ne kadar doğru zira dediğiniz gibi şarlatanı çok bu işin.

Gerek yok hemen bence aksoy tuning i arayalım ısrarla bizim motorlara uygun demiş bakalım ne kadar doğru zira dediğiniz gibi şarlatanı çok bu işin.

İlanlarda telefon numarası yok mesaj yoluylamı ulaşcaz

Tamamdır bu saatte aramak uygun olmaz ben yarın bununla görüşürüm buraya tekrar yazarım isterseniz sizde görüşün burda tekrar konuşuruz :)

Umarım Tsi ye uygun olanı bulursunuz forge kutusunda sanayi işi yapılan birçok üründe var aldığınız üründe kare kodunu yada hologramı kontrol edin bende tdi için araştırdım ama olur diyenler işin içine girince vaz geçiyor hemen

Geri
Üst Alt