Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

düğün organizasyonları

Aynen Aykut abi, istediğim bir organizasyon çünkü bu gerçekten. Düşünsene Damat evinin kapısının önünden SCW Ailesi ile birlikte çıkıp Gelin evinin kapısına gidip gelini evden alıp gitmek kadar muhteşem bir heyecan yaratır :D Zaten Ali abiye ( [MENTION=24163]cuprali[/MENTION] ) söylemiştim bu konuyu :D
daha göreceğiniz çok şey var kardeşim benim allah o günü göstersin yeterki bize :eek:key: halay bile çekeriz :eek::eek:

Eyvallah abi, baş tacısın. Saygıyla eğiliyorum önünde :)

Şimdiden hayırlı uğurlu olsun...

Allah Razı olsun Bora abi...

arkadaşlar üyelerimizin yarısından fazlası bekarlardan oluşuyor benim fikrim evlenecek arkadaşların düğün konvoylarını scw arabaları ile yapalım tabii yakın illerdeki arkadaşlar için .hem bu mutlu günlerinde onları yalnız bırakmamış oluruz hemde organızasyon tadında olur ne dersiniz?

Katılıyorum Üstadım:eek:key:

on numara fikir.. temmuz da evlendim başka bir forumdan beklentilerimde çok büyüktü açıkcası inanın kimse gelmedi ve aile gibi gördüğüm yerin bu hareketi benim içimde çok şeyi bitirdi. o samimiyet felan hikayeymiş dedim. Gerçekten aile ortamı varsa insan en mutlu gününde o aileden insanları yanında istiyor. Bence bu üzerinde durulması gereken bir husus.

super bır fıkır sırf o goruntu ıcın evlenesım geldi

hiçte fena bir fikir değil :eek:key: evlenirken beklerim şimdiden heveslendim :)

Geri
Üst Alt