Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Düğün Konvoyumuz (10.10.10 - Denizli)

Konu, 'Video' kısmında AlmancıTaneR tarafından paylaşıldı.

1. AlmancıTaneR

AlmancıTaneR SCW Üyesi

25
    0
    1
  2. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.360
    113
    Allah bir ömür boyu mutlu etsin, fakat eleştiricek olursam bence o hareketler bir damada, bir gelin arabasına %100 yakışmamış...

3. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    hayırlı olsun, ne kadar delikanlı olursak olalım bir düğün konvoyuna bende yakıştıramadım bu hareketleri.

4. plajhavlusu

plajhavlusu SCW Üyesi

3.140
    205
    63
    ben yorum yapmıstım !! kızın babası olsam bu damada kızı vermekten vazgecerdım dıye :) bır omur boyu mutluluklar

5. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    bu asker konvoyu gibi olmuş :) düğün konvoyu bana göre ne kadar sade ağır olursa o kadar güzel olur...

şöyle bir sıralama ile
    Honda(gelin arabası) , Cupra , S200 ,corsa , BMW arkadanda diğer arabaların takip ettiği sakin bir konvoy bence daha güzel görünürdü hatta buna göre 10 numara olurdu Trafiği tehlikeye atacak hareketler ben bildim bileli SCW de yapılmayan hareketler bu yönümüzüde çok seviyorum....

6. Cihan

Cihan SCW Üyesi

1.415
    1
    38
    hiç hoş değil, bencede asker konvoyu gibi olmuş:eek: Diğerleri neyse de gelin arabası çok komik görünüyor, gelin arabsı dediğin ağır olur:) Mutluluklar dilerim

7. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    Mutluluklar dılerım ama su hareketlerı belgelemek guzel olmamıs :)

8. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    önce mutluluklar sonra hayata değer vermek için dikkat

9. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    mutluluklar dilerim :)

10. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    Mutluluklar Allah bir yastıkta kocatsın..
    düğün arefesinde ceza gelmesin haberini ola..plakalarınız açıkta..trafikte tehlikeli araç kullanmaktan caza alam ihtimali olabilir..emniyet videolara bakım çok ceza yazdı bilginiz olsun..

Sayfayı Paylaş