Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

DTP Kapatıldı !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dokunulmazlıkları kalktığı icin vatanı terk eder bu vatan hainleri. yoksa terör sucundan hepsi iceri alınması gerekir.

pkk ahmet turk aciklama yapti canli yayinda sanirim hepsi istifa edecek...

Bence DTP nin kapatılması şu dönemde hayırlı bir gelişme değil. Bir dahaki seçimde normalde DTP ye gidecek oylar AKP ye gidecektir. Bu uzun dönemde daha zararlı. AKP bunu yaparak bir dahak ki seçimdede noktasını korumuş oldu..

Dip not: Bende DTP den nefret ediyorum, ama işe stratejik olarak bakarsak böyle bir sonuca varıyorum..

alp ben akp nin seçim 'kazansa' ömrünün çok fazla olacağını sanmıyorum.

AKP'nin pili bitti zaten..
onlarca haber var nette neden ve nasıl oy kaybettikleri hakkında..

şükür
bu arada konu dışı olacak ama bu kurtlar vadisi olayı baya bi aştı dünkü bölümde bu gündemle ilgili bölüm yapmışlardı

nasıl yapmasınlar berkan star tayip in kanalı kendi propagandasını yapıyor dizide bile.dtp kapatılması güzel oldu ama umarım ortalık karışmaz

DTP kaptıldı ama pkk'lar daha çok eylem çıkarıcak ve olaylar daha çok karışıcak.....:(

+Katılıyorum

AKP'nin pili bitti zaten..
onlarca haber var nette neden ve nasıl oy kaybettikleri hakkında..

İşte bu dtp yi kapatma olayıylada kendi pillerini doldurmuş olacaklar ;)

AKP ne yazıktırki bir çuval pirinç ile 4 oy alıyor. Özellikle o bölgelerde.

şükürler olsun :) bu şerefsizlerin kökü kurumaz ama buda iyi bir adım

beyler akp nin pili fln bitmedi . ben şahsen rizeliyim bu sene stadın açılışına gitmiştim tayyipde ordaydı bizim hemşeriler adama resmen tapıyo onu gördüm vede anadolunun diğer yerlerinde gördüğüm manzara halen mükemmel bi tayyip aşkı var. bir tek bu aşkı trakyada görmedim. ama yinede bu olay alp in dediği gibi akpnin puanını arttırabilir. bilmiyorum herşeyin hayırlısı.

Şerefsizler hakettiği gibi yargılanabilir artık :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt