Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

DTP Kapatıldı !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
başka parti zaten hazır. ama hakeden bazı adiler cezalandırıldılar. dokunulmazlıkları düştü şimdi alayını terörden yargılama zamanı.

tekrar bi yerlerden baş verene kadar huzur var demektir..
Allah nası biliyosa öyle yapsın o salakları..

iyi oldu namussuzlara. hoş önceden de hadep vardı ondan önce de baska bişeyler varmış galiba ben bilmiyorum. yine baska bir oarti adı altında kurulurlar ama olsun.

İki şeyi merak ediyorum şimdi teror olayları artar mı? erken seçime gidilir mi, öyle bir söylenti var?

simdi ara secim olacakmi ?

Hayır olmayacak hala mecliste 19 milletvekili var dtp'nin. Eğer karar verip istifa ederlerse olabilir.

Ama ben hala emin değilim bu işin doğru olduğundan. Parti açmak bu kadar kolayken parti kapatmanın getirisi nedir emin değilim. Parti kapandı diye yeni bir seçimde bunlar oy almayacak değil. Ya da her şey güllük gülistanlık olmayacak.

çok güzel bir gelişme, kökten çözüm değil ama yine de iyi bir adım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt