Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

DSG'de lpg kullanan arkadaşlar yardımınız gerekli

mtrpls

Kayıtlı Üye
dsg de lpg kullanan arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum herhangş bşr sorun yaşadınız mı ve hangi marka kullanıyorsunuz ve s modunda kullanınca benzine geciyor mu kendiliğinden sıkıştırınca sorunlar oluyor mu

daha önce citroen c3 üm vardı ve sıralı sistem lpgde zorlandığı anda hemen benzine geciyordu ve yokuş yukarı bir vites küçültüp bir yüksektiyordu bir çok sorun yaşadım ve benzin pompası yandı sorunlar uzadı gitti.

aracım 1.6 dsg ibiza 105hp turbosuz

lütfen daha önce sorduğumdaki gibi geyikler yapmayın
lütfen konuya saygı önceden açılmış konuları okumak için sayfalar değiştiriyorum hep geyip hep hayırlı olsun sözlerime alınan arkadaşlar için yapacak birşey yok

tüp ile şanzımanın alakası ne uymaması için bir sebep yok bence aynı konudan 1 tane açmışsın zaten bu konuyu neden açtın kardeş

hocam bu konuya daha öncede gereksiz yorumlarla amacından saptı şuanda uzatmayalım lütfen

ben şanzımanla alakasını size madde madde sıralıyorum lütfen okuyun sizde bu tip sorunlarvarsa ve yardımcı olabiliyorsanız buyrun

Ben o araca sİnİrlenİp sifir İbİza aldim 1.6 dsg ve 105hp bu araÇ var varmi dİye sormayin? Buna tÜp takmak İstİyorum ve İkİncİ aracimda 1.2 tsi leon İkİsİde 2011 model ben İbİzayİ tÜp takarak kullanmak İstİyorum.

mutlu bey ne uzatılmıyacak..yaptığın sadece forum kirliliğiden öteye gitmiyor diğer konuya güncel yaz veya sahip çık yeter.ayrıca haykırarak konuşmanada gerek yok

o citroen bu seat;seatta sorun yaşamazssın birde büyük harf ve renkli neden yazıyorsun

mutlu dsg sanzumanin lpg ile hicbir sorunu olmaz lakin motor yakiti yeteri kladar almaz ise bu benzin yada lpg olsun ozaman vites oranlarinda kuculme ve buyume yasarsin yakit az gelir devir duser vites kuculur vites kuculunce buser devir artar vites buyutur bu olay tamamen motor ve yakit la alakali olur burada actigin konuya sahip cikmazsan konun farkli yerlere kayar bu geyik degil o anki yorumlardan ortaya cikar turbolu araca lpg takilmaz deniyordueskiden simdi onuda yapiyorlar umarim aciklayici olmustur yorumum bu arada lpg li hic arac kullanmadim neden sikistirinca benzine gectiginide anlamis degilim gecmemesi lazim normalde ki sen benzine gecirene kadar

site kurallari geregi renkli ve buyuk harf kullanmak yasak

2011 ibiza için özel olarak bir bilgim yok..ama aracımı alacağımda otomatik şanzımanlı çok arba gördüm LPG li... bence de sağlam bir marka ve işçilikle sorunsuz bir şekilde halledersin kanımca..bazı markaların 2-3 model LPG si oluyor..belki bazı modellerle DSG şanzımanlar daha uyumludur..ama bu bir tahmin, araştırabilirsin..

mutlu dsg sanzumanin lpg ile hicbir sorunu olmaz lakin motor yakiti yeteri kladar almaz ise bu benzin yada lpg olsun ozaman vites oranlarinda kuculme ve buyume yasarsin yakit az gelir devir duser vites kuculur vites kuculunce buser devir artar vites buyutur bu olay tamamen motor ve yakit la alakali olur burada actigin konuya sahip cikmazsan konun farkli yerlere kayar bu geyik degil o anki yorumlardan ortaya cikar turbolu araca lpg takilmaz deniyordueskiden simdi onuda yapiyorlar umarim aciklayici olmustur yorumum bu arada lpg li hic arac kullanmadim neden sikistirinca benzine gectiginide anlamis degilim gecmemesi lazim normalde ki sen benzine gecirene kadar
sıralı sistem olduğu için geçişleri kendisi yapıyor. bundan kaynaklı sıkıştırmaya gelmiyor araç o günden beride tüp kullanmadım bir daha ama artık yeter dedirtti benzin zamları bende birine tüp takayım diyerek bu noktadayım otomatik olması gündelik kullanım için ibizayı seçtim.
şimdi evden kalkıp hangi firmaya gitsem ürünürü yağlıyacak ballıyacak kimse benim malım takınca bunu yapar demiyecek :) o yüzden benim kullanıcılara ihtiyacım var.

Geri
Üst Alt