Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dsg'de hangisi daha seri? tiptronik kullanım? Sport?

Melih o dediğin turboyu korumak için Allah iyiliğini versin güldürdün lan akşam akşam.. :D :D

tum yorumları okuyamadım ama benım aracımda 2.0tdi manuel launch kontrol bende de war 1. vıteste ayagını debrıyajdan cekmeden gaza bastıgnda devırı 3000e sabıtler sende de o devırdır buyuk ıhtımal bu da en performanslı kalkıs ıcındır zaten ama sıfırdan normal bı skeılde kalkmaktan zararlı oldugu kesın sadece tam performans kalkıslar ıcın gecerlı bısı dewamlı yapmamak lazım bu arada senın de aracın 2.0tdi galıba eger oyleyse sıfırdan kalkmak cok hos olmuo bızım arabalarda dusuk devırde tork dolayısıyla araba patınaja dusuo dsg de daha farklıdır tabı manuelde balata acısından pek hos olmuo sıfırdan kalkmak :)

Ewt aracım 2.0 dizel dsg.. Bildiğim kadarıyla; Dizellerin devir bandı kısa olduğu için ve dizel motorların sağladığı max.tork'ta 1900 olduğu için bu bahsettiğimiz olayda 2000 devire kadar en fazla gelebiliyoruz ki 2000 e gelebilen bile duymadım 1200 le 1800 arasına kadar gelinebiliomş dizellerde.. Siz 3000'e çıkmışsınız gerçi.. Ben dizeller için öyle duymuştum 2.000 devirden sonra devir kesiciye giriomuş falan emin diilim gene :p Nese ya konu bu kadar sapabilirdi :D

Ewt aracım 2.0 dizel dsg.. Bildiğim kadarıyla; Dizellerin devir bandı kısa olduğu için ve dizel motorların sağladığı max.tork'ta 1900 olduğu için bu bahsettiğimiz olayda 2000 devire kadar en fazla gelebiliyoruz ki 2000 e gelebilen bile duymadım 1200 le 1800 arasına kadar gelinebiliomş dizellerde.. Siz 3000'e çıkmışsınız gerçi.. Ben dizeller için öyle duymuştum 2.000 devirden sonra devir kesiciye giriomuş falan emin diilim gene :p Nese ya konu bu kadar sapabilirdi :D

yok cıkıp cıkmamak sızın elınızde degıl zaten gaza sonuna kadar bastıgınızda bellı devırde sabıtlıyo arac benım aracımın sabıtledıgı devırı soledım sız de denersenız buyuk ıhtımal aynı devıre sabıtler :)

yok cıkıp cıkmamak sızın elınızde degıl zaten gaza sonuna kadar bastıgınızda bellı devırde sabıtlıyo arac benım aracımın sabıtledıgı devırı soledım sız de denersenız buyuk ıhtımal aynı devıre sabıtler :)

Anladım saolun :p sanmıorm ama bi gün belki denerim :)

Geri
Üst Alt