Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

DSG7 (dq250) nin kaldırabileceği maks. tork değeri

1400 tsi 122hp golf 6 da vagcom ile gösterdiği maksimum tork 297....yazılımla ne kadar yüklenilsede sistem 295 leri geçirmiyor...

1400 tsi 160hp scirocco da ise...maksimum torku vagcom 350 olarak gösteriyor bu araçta ise 330 larda sorunsuz olarak çalışabiliyor...aynı koruma sistemi bunda da var 345 leri geçirmiyor...

üstelik sciroccoyu dyno da bile 330 nm tork verdi...

dsg lerde genelde mekatronik arızalanıyor...mekatronik değiştikten sonra adaptasyon yapılması gerekiyor yada mekatronik yazılımını güncellemek gerekiyor servisler genelde bunu atlıyor

bir arkadaşımız daha önce mekatronik değiştirdi..bugünde komple şanzıman...ancak daha da kötü oldu...mekatronik yazılımı güncelleyince...tüm sorunları bitti...

Volkswagen kopya tasarım araba da yapmaz diyorduk ama... R8-Gallardo, Exeo-A4. Heralde A4 Classic yerine böyle bir şey yaptılar =)

Neyse konu sapmasın, kuzenim 1.6 A3'ün mekatroniğini değiştirmek zorunda kalmıştı (DSG7). Karşılaşılan en büyük sorun bu diye okuyorum her yerde. Otomatik bilmeyen arkadaşı araba durmadan P'ye almayı denemiş o ayrı konu tabi =)

onlar kopya tasarım değilki halis muhlis kendi tasarımları

iide kopyalamıyor ki adamlar aynı arabaya sahip olduğu diğer markanın logosunu basıyor :) kopyalamakla aynı malı başka logo altında satmak alakasız iki dünya :)

iide kopyalamıyor ki adamlar aynı arabaya sahip olduğu diğer markanın logosunu basıyor :) kopyalamakla aynı malı başka logo altında satmak alakasız iki dünya :)

Her türlü doğru değil bence. Gallardo'ya o kadar para verip R8'e benzemesini kim ister?

Gerçi Exeo tutar sanıyordum ilk çıktığında ama..=)

Volkswagen kopya tasarım araba da yapmaz diyorduk ama... R8-Gallardo, Exeo-A4. Heralde A4 Classic yerine böyle bir şey yaptılar =)

Neyse konu sapmasın, kuzenim 1.6 A3'ün mekatroniğini değiştirmek zorunda kalmıştı (DSG7). Karşılaşılan en büyük sorun bu diye okuyorum her yerde. Otomatik bilmeyen arkadaşı araba durmadan P'ye almayı denemiş o ayrı konu tabi =)

ıkısı cok ayrı konular ılker,bırı Vw ın bu tarz ısler yapıp sorunlara davetıye cıkarmıcagı,senın dedıgınse kendı malına farklı logolar koyarak farklı farklı ısımlerle satması,konuyla alakalı degıl

milletin istemesi başka lambo firmasının sahibinin borusunu öttürmesi başka olay :)

Her türlü doğru değil bence. Gallardo'ya o kadar para verip R8'e benzemesini kim ister?

Gerçi Exeo tutar sanıyordum ilk çıktığında ama..=)

exeo zaten avrupa satılan b araba cunku Tr dekı kadar kısır degıl motor seceneklerı,konu sapmasın dsg7 den devam edelım beyler

ıkısı cok ayrı konular ılker,bırı Vw ın bu tarz ısler yapıp sorunlara davetıye cıkarmıcagı,senın dedıgınse kendı malına farklı logolar koyarak farklı farklı ısımlerle satması,konuyla alakalı degıl

Yok onu demek istemedim. Demek istediğim VW onu yapmaz bunu yapmaz diyoruz ama yapınca yapıyor =)

Geri
Üst Alt