Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

DSG vs. Manual

eee ?? :D ben pek birşey anlamadım.... Manuel olan 100kg fark olduğu için normal olarak bu fark oluyor... Ayrıca 0-400 değerlerine çok güvenilmez. Sonuçta lastiklerin sarması söz konusu..

Alp bırak DSG yi bahane etmeyi :D :p

bu adam çok eğlenceli yahu P olayı tam komedi.. :D :D

launch control olayında ise..
3K'de sabitliyo sonrasında ayağı gazdan çekmek gerekiyo denen şey komple launch control içinde olamaz..yaptıkları deviri 3K'de sabitlemek..launch control içinde çekiş tekerleri bi miktar patinajla hareket eder ama sarmak launch control içinde olamaz..launch control tamamen her şeyin optimize edildiği komple bi sistem..sürücü sadece tam gaz verir başka bişi yapmaz..

önceden paylaşmadım sanırsam bu videoyu..
Golf R manual, Golf R DSG..0-100 testi..

0.27..

F1'den..0.20..

DSG seriliği zaten her koşulda ispat edildi hiç bir insan o kadar çabuk vites değiştiremez..mantık olarak da değiştirme şansı yok zaten..
işlevselliği ile ilgili herkes de memnun..kanımca..arıza çıkarmış arabaların sahiplei haricinde desemde onlar vites geçişlerinden arabanın serliğinden memnunlar..
yiğit'in son videosunda ilk defa bu kadar net bir F1 sesi duydum..çünkü başka F1 aracı yoktu..o sesi caddede düşünemiyorum

eee ?? :D ben pek birşey anlamadım.... Manuel olan 100kg fark olduğu için normal olarak bu fark oluyor... Ayrıca 0-400 değerlerine çok güvenilmez. Sonuçta lastiklerin sarması söz konusu..

Alp bırak DSG yi bahane etmeyi :D :p[/QUOTE
İyide dsgli daha ağır. Ağırlık mantığı ile dsgnin geri kalması gerekirdi.. :D:D

Geri
Üst Alt