Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

DSG Vites Sorunu

Akrep6153

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar yolda seyrederken düşük hızlarda yokuş yukarı bir yola gelince yada yokuş yukarı kalkışta araba vites değişmiyor bayağı bi zorladım bekledim 5. devire geldi vites halende değişmedi bende trptoniğe alarak vitesi değiştim ve bu çok başıma geliyor bütün yokuşlarda nerdeyse yapıyor bunun nedeni nedir acaba.?

Ayrıca bu mtrdan gelen çak çak sesleri nrmalmi vites geçşlernde yapıyor çğnlkla servise srdm dşlilerden geliyor normal diyo.Çok rhtsz edici mahalle aralarnda.

Arkadaşlar yolda seyrederken düşük hızlarda yokuş yukarı bir yola gelince yada yokuş yukarı kalkışta araba vites değişmiyor bayağı bi zorladım bekledim 5. devire geldi vites halende değişmedi bende trptoniğe alarak vitesi değiştim ve bu çok başıma geliyor bütün yokuşlarda nerdeyse yapıyor bunun nedeni nedir acaba.?

Ayrıca bu mtrdan gelen çak çak sesleri nrmalmi vites geçşlernde yapıyor çğnlkla servise srdm dşlilerden geliyor normal diyo.Çok rhtsz edici mahalle aralarnda.

yokuş çıkarken bendede devirli atıyor ama 5 binde atıyosa onu bilmem serviste bi yazılım güncelleme yenisi varsa yaptır bakalım düzelecekmi.Ses e gelince o ses bendede çıkıyor galiba okadar cam açık geziorum bişiler duyuyorum ama hiç rahatsız etmyor bence birazdaha kullanınca alışıcaksın sesi duymıcaksın :D

Reis bide bu direksiyon sertleşti gibime geliyor ilk aldığımda aracı çok yumuşaktı fakat şimdi tam tur çevirdiğinde ara ara sertleşmeler oluyo direksiyonda gerçi konuda açmıştım ama onun için servise gtrdm normal diyor bana hiç normal gibi gelmedi :d

senn dediğin serteşme eğer hızlı çeviriosan motor onu engeller bak arabaya bindiğinde dene direksiyonu hızlı çeviremezsin :D sertleşir

Valla anlamadım gitti :D bu buluşmalar ne zaman bende katılmak istiyorum.

Valla anlamadım gitti :D bu buluşmalar ne zaman bende katılmak istiyorum.

cuma günleri organizasyon bölümünü takip et orda yayınlıoruz ne yapıcağımızı
:D kesinlikle beklerim her türlü aklından geçen sorulara cevap canlı canlı bulabilirsin :D

eğime göre vites değişim zamanlarını ayarlar zaten ama vitesin sonunu görmesi pek normal değil..

Geri
Üst Alt