Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

DSG titreme, silkeleme, mekatronik sorunlarıyla ilgili test

Arkadaşlar yaklaşık olarak 1 senedir çektiğim titreme sıkıntısından sonunda kurtuldum. :eek:Benzer sıkıntı çeken arkadaşlar için söylüyorum. Kavrama seti değişti. Aracım garanti kapsamında olduğu için herhangi bir masrafım olmadı. Bir hafta oldu kavrama değişeli. Geçen haftasonu uzun yol da yaptım. Şimdilik bir sıkıntı gözükmüyor. :)

hayırlı olsun Kamil :) umarım bir daha başını ağrıtmaz kerata :)

benımde gecen ay kavrama setım degıstı arabama resmen yenıden asık oldum bugune kadar nasıl bınmısım ole bılemedım :) sımdı kıyıp basamıyorum bıle :)

Arkadaşlar uzun zamandır foruma girememiştim. Konuyla ilgili gelişmeleri aktarmak istiyorum. Kavrama ünitesi değişiminden sonra titreme sorunum sona ermişti bildiğiniz gibi. Ancak bu sefer de araç seyir halindeyken aynı viteste sanki kavramayı açıp kapatıyormuş gibi bir vuruntu yapıyordu. Neyse ki uzun uğraşlar ve 3-5 defa servise gitmemin sonucunda tespit ettirdim ve yaklaşık 2 ay önce aracın garantisinin bitmesine günler kala mekatronik ünitesi değiştirildi. O günden beri şeytan kulağına kurşun, sorunsuz biniyorum aracıma. Benzer sıkıntıları olan arkadaşların dikkatine :)

Geri
Üst Alt