Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

DSG Şanzıman Hakkında Bilinmeyenler

Rica ederim abi, enteresan bilgiler var gerçekten.

ben de teşekkür etmek istiyorum...
teşekkür ederiz kardeşim.. :)

Ahaahha şimdi baktım da sadece sen teşekkürler yazmamışsın, içinde kaldı ben de söyliyim dedin heralde :D

Rica ederim Yigidim ne yaptım ki. İnşallah bundan sonra daha faydalı olmaya çalışıcam foruma :)

Ahaahha şimdi baktım da sadece sen teşekkürler yazmamışsın, içinde kaldı ben de söyliyim dedin heralde :D

Rica ederim Yigidim ne yaptım ki. İnşallah bundan sonra daha faydalı olmaya çalışıcam foruma :)

aynen öyle içimde kalmasın dedim kardeşim..
bunlar birike birike ilerde ur falan olarak döner inancındayım..
o nedenle içimde tutmam hiç bişiyi.. :)

Teşekkürler Melih sorduğum bazı sorulara iyi cevaplar buldum... =)

Okuduğundan beri su morelimi bozdu :(

7 İleri DSG maksimum 250 Nm Tork altında çalışabiliyor, 6 İleride bu değer 350Nm.

Melih Gerçekten bilmediğimiz birçok şeyi öğrendik DSGler hakkında çok teşekkür ederim bu yazı benim için çok önemli eline sağlık......;)

Mert abi, teşekkürler ek bilgiler için. İlk sayfaya ekliyim onları da.

Yunus, al tabi ya ayıp ettin =)

Atillacım, takma onu kafana bişey olmaz. Adamların bir bildiği olmasa koymazlardı 7-ileri dsg'yi o kadar arabaya ;)

Tamam Melih ben sildim mesajlarımı kalabalık yapmasın madem :)

Geri
Üst Alt