Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

DSG Nedir?

O yazı orda onu okudum fakat orda kullanıcının soruları ve yorumu yok. Ben o yazıyı garantiye fazla bel baglamamak gerektigini gostermek için verdim adamın arabasını ısrarla yenilemiyolar...

Diger konuda aynen oyle en can sıkıcı olay daha 1-2 yıllık aracların arıza vermeleri. Helede nadir bulunan araclardan olursa bu ozaman işte o araba hayatın boyunca sana dert oluyor. Bunu yasadım ben eski kullandıgım palio sporting arabamda. Ama problem bizde hala gidip nadir satılan parcaları pahalı araclara bel baglıyoruz.. Ama yapıcak bişi yok bizde genciz...
Tartışma çıksın diye yazmıyorum bunu yanlış anlamasın kimse :D
O yüzden en iyisi Japon alıcan abi :D Vidasına kadar rengarenk, birsürü parça seçeneği var..

Uzatma vs. ile kaç sene garanti sunuyolar en fazla?

Galiba 5 sene oluyordu en fazla ama saglam bi para istiyolardı 3 sene uzatmak için artık yapıcak bişi yok almaktan baska care yok o arabayı kullanmadan ölürsem gozum acık gider birazda şans lazım bu işler için...

DSG şanzımanın yenisinin 20.000TL civarı bi fiyat olduğunu düşünürsen, en iyisi garantiyi uzatıp binmek bence.

DSG şanzımanın yenisinin 20.000TL civarı bi fiyat olduğunu düşünürsen, en iyisi garantiyi uzatıp binmek bence.

Zaten problem olursa mutlaka 2 sene içinde kendini gosterir, Baktım ses geliyo aynı problemler bendede oluyor parçalayıp garantiden degisene kadar hor kullanıp şanzımanı değişmek... Dediğinde mantıklı heran sorun cıkarabilen bir sanzımana benziyor garanti uzatma işi guzel olur...

---------- Post added at 03:22 ---------- Previous post was at 03:18 ----------

Garanti hakkında soyle bir konu var... http://www.vwturk.com/forum/showthread.php?t=54171

Bircok kişi benim durumumda anlasılan...

Garanti uzatılınca, neleri kapsadığını da öğrenmek lazım o zaman.

Geri
Üst Alt