Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dsg Leon Vites Topuzu Orta Kismı bugün Ulaşti Elime Sizinle Paylaşmak İstedim

NightDragon

Kayıtlı Üye
0b76e873d26675ab5559161469154d45.jpg
Bu Arada Kendimi Taniyayim İsmim Tuncay Foruma Yeni Katildim ve Sizinle yaptigim Yararli Bir uygulamayi paylaşmak İstedim 1.2 Tsi 2015 Dsg Leon Sahibiyim Araniza Katilmaktan Mutlulukm Duyuyorum Hayirli Forumlar Dilerim.
a3d92c7ce19b6a5977fb841b19fde644.jpg
burda nasil alacaginiz mevcut yardimci olabildiysem ne mutlu :)

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

0b76e873d26675ab5559161469154d45.jpg
Bu Arada Kendimi Taniyayim İsmim Tuncay Foruma Yeni Katildim ve Sizinle yaptigim Yararli Bir uygulamayi paylaşmak İstedim 1.2 Tsi 2015 Dsg Leon Sahibiyim Araniza Katilmaktan Mutlulukm Duyuyorum Hayirli Forumlar Dilerim.
a3d92c7ce19b6a5977fb841b19fde644.jpg
burda nasil alacaginiz mevcut yardimci olabildiysem ne mutlu :)

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Güzel ürün ben şahsen bunu alıp 5D karbon kaplayıp takardım

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu haliylede cok iyi duruyor cizilirse kaplarim :)

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2 inci el aldigim icin biraz hor kullanilmis vites topuzu malum orasida cabuk aşiniyor bende böyle bir çözüm ürettim biraz böyle kullanim deforme olursa o şekilde yaparim güzel fikir bende siyah piano black yaptircaktim bizim ustaya usta dedi böyle kullan biraz gözün alişssin sona zaten kücücük hallederiz dedi

Nasıl alcaz bunu hangi siteden 2016 fr a olanından nerde taktırcaz

İbo3908 nerde alicaginiz ekte var adi ücretine kadar bende ordan aldim siz takabilirsiniz cok kolay takiliyor orta kismi ince uclu bir tornavidayla alttaki boşluk kismindan yukari dogru bastirinca yerinden atliyor zaten olay bukadar styleda fr de ayni olmasi lazim vites topuzlari

Tamamdır baskan sagol NightDragon

Geri
Üst Alt