Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dsg kullanımı

Aykut abi yarın servis formenini arayıp senin için tekrar soracagım burdan yazarım

Beni EDS'ler İYİ Tanır
Sağolasın kardeşim benim ben arayacaktım ama tanıdığın varsa daha iyi olur ilgine çok teşekkür ederim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sağolasın kardeşim benim ben arayacaktım ama tanıdığın varsa daha iyi olur ilgine çok teşekkür ederim

Rica ederim abicim şimdi vakit geç olmasa arardım ama yarın ilk işim aranak olacak

Beni EDS'ler İYİ Tanır

20 saniye üstü beklemelerde mutlaka boşa alırım Aykut

Mengerlerdeki mekanik ustasıda yıllar önce aynı şeyi söylemişti

Aykut abi formenle yazıştım şimdi aynen aktarıyorum yazışmalarımızı ImageUploadedByTapatalk1412797265.143966.jpgImageUploadedByTapatalk1412797275.624668.jpgImageUploadedByTapatalk1412797283.809121.jpgImageUploadedByTapatalk1412797292.095014.jpg

Beni EDS'ler İYİ Tanır

Çok teşekkür ederim kardeşim sonuç olarak herkesin anlayacağı dil ile yazarsak DSG DE n ye almanın bir avantajı yok bunun yerine araç kendisi bu işi yapıyor doğrumu

Aynen dogru abicim dediğin gibi

Beni EDS'ler İYİ Tanır

Bende beklemelerde kendini rölantiye alıyor diye biliyordum ancak his olarak pek hissetmedim , dikkat edeceğim. Belki 6ileride farklıdır. Bilgiler için teşekkürler
Launch controldeki mantık da buna dayanıyor sanırım

Otomatik vites araba bosa alinmaz
Benim 150.000 km belki daha fazla dsg arac tecrubem oldu
Sistemin yapisi zaten arizaya cok musait
Benim aracta start stop var misal durunca otomatik stop ediyor bosa alma gibi bir sansim yok

Geri
Üst Alt