• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

DSG Gaz pedalı sorunsalı

mrtcntkn

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar bugünle birlikte 3.kez gaz pedalı sorunu yaşadım..hiç bi türlü tepkime vermiyordu sonuna vurdum bastım çektim yavaş bastım vs. trafikteydim N ye alıp tekrar D ye aldım gecikmeli olarak gaz verdi devam ettim..böyle bişey yaşayan oldu mu acaba ?

37fbli

Kayıtlı Üye
muratcanım geçmiş olsun o gün beraber fark ettikya onu diosan tekrar yaptıysa servis kontrole gitme zamanın gelmiş kardeşim ihmal etme kesinlikle git hatta gidiceğin zaman söle beraber gideriz işim olmazsa

mrtcntkn

Kayıtlı Üye
muratcanım geçmiş olsun o gün beraber fark ettikya onu diosan tekrar yaptıysa servis kontrole gitme zamanın gelmiş kardeşim ihmal etme kesinlikle git hatta gidiceğin zaman söle beraber gideriz işim olmazsa
sağolasın kanka canımı sıktı tam hasanpaşa yokuşunu çıkıcam pat bi anda gaz kesildi kaldım ortada N ye alıp bi daha D ye taktım.. bide ortalamam şu ara 8 in altına düşmüyo farım değiştirildiğinden beri..
eryaya arıza lambasını silin dedim yazılım mı güncelleştirdiler anlamadım..

kamikaze

Kayıtlı Üye
Bu tip durumlarda, yolda kalma prosedürünü izleyin, yol yardımı çağırın, otomobilin servise çekilmesini sağlayın, açılan işemrinin bir fotokopisini alın.

SİMON

Kayıtlı Üye
gecmıs olsun da aracın 8 lt nın altına dusmemesı garıp geldı bana?? son durum ne oldu pekı

mrtcntkn

Kayıtlı Üye
gecmıs olsun da aracın 8 lt nın altına dusmemesı garıp geldı bana?? son durum ne oldu pekı
saolun.. son durum şu bugün okula gidip geldim normal kullanışımı yaptım .. değerler normale döndü 5.8 LT ..eryaya gidecek vaktim olmadı pedalla ilgili ..

SİMON

Kayıtlı Üye
dsg ne durumda pekı ?? acaba aracta bır sorun varda kendını korumayı aldı

mrtcntkn

Kayıtlı Üye
dsg ne durumda pekı ?? acaba aracta bır sorun varda kendını korumayı aldı
abi sanmıyorum çünkü hiç bi türlü zorlama yapmadım problemi verdiğinde..
ilk 2 problem verdiğinde triptonikte oynuodum o zaman saçmalamıştı dedim kafası karıştı sanırım..
bu son yaptığında D de kullanırken yaptı..

Üst Alt