Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

dsg fr için pedal takımı tavsiyesi

bugun doğuşta sadece leon için ayak dayama için bile 200 tl gibi fiyat söylendi,bende herkesin yaptığı giti golf gti ınkini aldım (bilen bilir desen hariç yuvalar vs aynı) ,sipariş verdim 55 tl.
Diğer modüllü gaz vs için 300 tl civarı fiyat istendi

bende ayak dayama var hiç açılmamış jelatininde duruyor almıştım 3 ay önce .isteyen olursa satarımuygun fıyata verebilirim ama 50 tl gibi komik bir rakama degil.ve 50 tl ye orjınal ayak dayama alan arkadaşlarımıda hayretle izliyorum nerden aldılarsa herkese de alsınlar herkesın ihtiyacı bu meret.ama bugun tüm servisleri aradım hiç 50 tl fıyat veren olmadı hatta ender elektronik metin beylede görüştüm onlarda satmaya başlamış ama sricconun var leonunki pahalı oldugu için getirmiyoruz dedi.fiyatı 70 tl miş.ve en son servislerden aldıgım fıyat 175 tl ye en düşük buldum.202 tl isteyen bile oldu gerısını siz düşünün...

Yaw ayak dayama oemvag da 17 Euro bu mallar tr ye girince noluyo ben anlamadım :mad:

bende ayak dayama var hiç açılmamış jelatininde duruyor 175 tl ye zor indirim yapıp almıştım 3 ay önce .isteyen olursa satarımuygun fıyata verebilirim ama 50 tl gibi komik bir rakama degil.ve 50 tl ye orjınal ayak dayama alan arkadaşlarımıda hayretle izliyorum nerden aldılarsa herkese de alsınlar herkesın ihtiyacı bu meret.ama bugun tüm servisleri aradım hiç 50 tl fıyat veren olmadı hatta ender elektronik metin beylede görüştüm onlarda satmaya başlamış ama sricconun var leonunki pahalı oldugu için getirmiyoruz dedi.fiyatı 70 tl miş.ve en son servislerden aldıgım fıyat 175 tl ye en düşük buldum.202 tl isteyen bile oldu gerısını siz düşünün...
55 tl olan Ayak dayama orjinal leon un değil zaten , orjinal golf gti veya scirocconun, görünüşü birazdaha farklı ve bu fark iyi yönde :) (daha güzel duruyor).Uyum konusunda ise hiçbir sıkıntı yok en ufak kesip biçme olmadan takılıyor zaten leonlarda döşeme altında geçme yerleri mevcut,buralara oturuyor. Boşuna 200 tl ye yakın para vermeyin.
sssss.jpg

Ekli dosyalar

• sssss.jpg
    sssss.jpg
    27.8 KB · Görüntüleme: 24
Eğer bu resimdekindense yarın hemen alıyım 50 liraya :)

Eğer bu resimdekindense yarın hemen alıyım 50 liraya :)
Evet bu 55tl ankara için, istanbuldan alınırsa sanırım kargo fiyatsız 50 tl olur. Uzun zamandır birçok kişi zaten kullanıyor bunu duymamanız kötü olmuş.Ayrıca tip olarak orjinalinden daha güzel bence.
ayrıca parça kodu : 1k1 864551 sub

Geri
Üst Alt