Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

DSG Copa Gizli özellikler açılmadı !

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında jokerfb41 tarafından paylaşıldı.

1. jokerfb41

jokerfb41 SCW Üyesi

49
    6
    8
    Arkadaşlar Merhaba, Bugün izmit'te kuzenin bir tanıdığına vagcom la açılabilen gizli özellikleri açtırmak için gittim ama çoğu özelliği açamadık. Benim araçta bir çoğu inaktifti. Açılmasını çok istediğim özellikler kadran selamlama ve geri vitese aldığımda teyp ekranında mesafe göstermesiydi. Bunlar olmadı :(
    Aracım 2013 şubat trafiğe çıkışlı, yani son gelen parti içerisinde diye düşünüyorum. Sizce başka bir yere daha göstereyim mi? Yoksa böyle devam edeyim mi?

2. platinne

platinne SCW Üyesi

657
    347
    63
    Açılmaması diye bir şey söz konusu değil ki. Sonuçta merkezi elektrik üniteleri ve bunların kontrol ettiği sistemler aynı. Ufak tefek farklılıklar var ama bunlar donanımla alakalı, sistemle değil. Özellikleri açmaya çalışan kişi ya bilmiyor ya da kablosu eski sürüm. Kablo sürümü 11.11.3 olmalı. 11.11.2'ler Copa'larda çalışmıyor diye biliyorum.

Eğer ki eski konulara bakarak açmaya çalıştıysa bazı özelliklerin yeri değişmiş durumda. Şu konuyu kurcalamanızı tavsiye ederim. :)

http://www.seatclubworld.com/leon-1p1-2009-makyajli-120/guncel-vag-com-ozellikleri-19414/

3. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    mutlaka açılabilmesi gerekir. kodlamayı yapamamışlardır. başka yere gösterin

4. jokerfb41

jokerfb41 SCW Üyesi

49
    6
    8
    İstanbul anadolu yakası önerebileceğiniz yer var mıdır? [MENTION=21304]platinne[/MENTION] yardımcı olabilir misin?

5. platinne

platinne SCW Üyesi

657
    347
    63
    Bilgisayarımın pili sıkıntılı. Bilgisayarınızı getirirseniz kablom var. Ben size yardımcı olurum :) Dışarıda para harcamaya gerek yok.

6. jokerfb41

jokerfb41 SCW Üyesi

49
    6
    8
    Win 7'li pc ile gelirim. nereye ne zaman geleyim :)

7. platinne

platinne SCW Üyesi

657
    347
    63
    Abi telefonunu özelden gönderirsen whatsapp ya da normal telefon görüşmesi şeklinde iletişelim. Daha hızlı çözüme ulaşalım :)

Sayfayı Paylaş