Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

DSG Copa Gizli özellikler açılmadı !

jokerfb41

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Merhaba, Bugün izmit'te kuzenin bir tanıdığına vagcom la açılabilen gizli özellikleri açtırmak için gittim ama çoğu özelliği açamadık. Benim araçta bir çoğu inaktifti. Açılmasını çok istediğim özellikler kadran selamlama ve geri vitese aldığımda teyp ekranında mesafe göstermesiydi. Bunlar olmadı :(
Aracım 2013 şubat trafiğe çıkışlı, yani son gelen parti içerisinde diye düşünüyorum. Sizce başka bir yere daha göstereyim mi? Yoksa böyle devam edeyim mi?

Arkadaşlar Merhaba, Bugün izmit'te kuzenin bir tanıdığına vagcom la açılabilen gizli özellikleri açtırmak için gittim ama çoğu özelliği açamadık. Benim araçta bir çoğu inaktifti. Açılmasını çok istediğim özellikler kadran selamlama ve geri vitese aldığımda teyp ekranında mesafe göstermesiydi. Bunlar olmadı :(
Aracım 2013 şubat trafiğe çıkışlı, yani son gelen parti içerisinde diye düşünüyorum. Sizce başka bir yere daha göstereyim mi? Yoksa böyle devam edeyim mi?

Açılmaması diye bir şey söz konusu değil ki. Sonuçta merkezi elektrik üniteleri ve bunların kontrol ettiği sistemler aynı. Ufak tefek farklılıklar var ama bunlar donanımla alakalı, sistemle değil. Özellikleri açmaya çalışan kişi ya bilmiyor ya da kablosu eski sürüm. Kablo sürümü 11.11.3 olmalı. 11.11.2'ler Copa'larda çalışmıyor diye biliyorum.

Eğer ki eski konulara bakarak açmaya çalıştıysa bazı özelliklerin yeri değişmiş durumda. Şu konuyu kurcalamanızı tavsiye ederim. :)

http://www.seatclubworld.com/leon-1p1-2009-makyajli-120/guncel-vag-com-ozellikleri-19414/

mutlaka açılabilmesi gerekir. kodlamayı yapamamışlardır. başka yere gösterin

İstanbul anadolu yakası önerebileceğiniz yer var mıdır? [MENTION=21304]platinne[/MENTION] yardımcı olabilir misin?

Geri
Üst Alt