Dsg Baskı Balata(Kavrama) Ücretleri | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Dsg Baskı Balata(Kavrama) Ücretleri

balron

Kayıtlı Üye
Selam Arkadaşlar,
2012 model dsg li,57.000km'de ibiza aracım kalkışta(1. vitesden 2 ye geçerken) titreme yapıyordu , Doğus servisde baskı balata değişmesi önerildi , garantisi bitmesine rağmen tüm bakımları doğusda yaptırdığım için , %70 parça , %50 işçilik indirimi yapıldı , 1600tl toplam fatura çıktı.Ne diyorsunuz arkadaşlar , dışarıda fiyat araştırması yapmadım , güvenilir usta + orjinal parça bulma sıkıntısı bir de dsg'den anlayan birini bulmak falan sıkıntı olur gibi geldi.Bu işlerle uğraşan bir kaç tanıdığa sordum parça + işçilik 800 lira civarına dışarda yaptırabilirsin dediler.

goku

Kayıtlı Üye
arkadaşım aracın servis bakımlı, ciddi anlamda indirim de yapmışlar.. dışarıda hiç riske girme, servise yaptır derim;)

memet_one

VİP Üye
Administrator
Selam Arkadaşlar,
2012 model dsg li,57.000km'de ibiza aracım kalkışta(1. vitesden 2 ye geçerken) titreme yapıyordu , Doğus servisde baskı balata değişmesi önerildi , garantisi bitmesine rağmen tüm bakımları doğusda yaptırdığım için , %70 parça , %50 işçilik indirimi yapıldı , 1600tl toplam fatura çıktı.Ne diyorsunuz arkadaşlar , dışarıda fiyat araştırması yapmadım , güvenilir usta + orjinal parça bulma sıkıntısı bir de dsg'den anlayan birini bulmak falan sıkıntı olur gibi geldi.Bu işlerle uğraşan bir kaç tanıdığa sordum parça + işçilik 800 lira civarına dışarda yaptırabilirsin dediler.
Merhaba bence servis fiyatı uygun verilmiş sonuçta dsg sıkıntılı bir durum dışarıda garanti veremezler birşey olursa başın çok ağrır diye düşünüyorum büyük bakımları serviste yaptırmak en mantıklısı en azından muhatabın şikayet mercilerin belli

kurye ile elden teslime verildi

İSPİRLİdadaş

Kayıtlı Üye
O nasıl bir indirim ki özel servislerin yine de 2katı ücreti var. Bulunmaz hint kumaşı muamelelerinden bi kurtaramadı şu millet be
Valla özelde olsa sadece vw grubu çalışan çok sahane ustalar var. Baskı balata değişimini iyi işçilik çıkaran bir ustaya 750-800lira gibi bir ücrete rahatlıkla yaptırmak mümkün. Servise verilecek o paraya ben acırım