Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Dsg aracımda direksiyon döndürmesinde gelen gıcırtı...

Konu, 'Teknik Destek' kısmında Emre-34 tarafından paylaşıldı.

1. Emre-34

Emre-34 SCW Üyesi

764
    596
    93
    herkese hayırlı geceler 2014 1.6 tdı dsg arac sahbyım az önce fark ettm arac D yada R de frene tam basılıyken direksıyonu saga sola cevırdıgımde asırı bı gacırtı gelıyo canımı cok sıktı aksam aksam sebebı nedır yardımıcı olursanız cok sevınırımmm

2. KİREÇ

KİREÇ Moderatör

5.276
    4.460
    113
    diğer konu altında cevap veremeyebilirler buraya taşıdım konunu...

3. xcoderx

xcoderx SCW Üyesi

174
    13
    18
    Fren yaparken direksiyon döndürürken biraz ses gelmesi normal. Fren yapıp 3-4 sn bekleyip sonra direksiyonu döndürün , dsg ileri gitmeyi zorlamayı azaltır dolayısı ile ses de azalır

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. LEON2015

LEON2015 SCW Üyesi

151
    66
    28
    Mrb
    sabit dururken tekerlekleri sağa sola döndürdüğünüzde çıkan lastiklerin yere sürtünme sesidir

5. Emre-34

Emre-34 SCW Üyesi

764
    596
    93
    ya araç hıc hareket etmeden cwırdıdıgımde gelıo arka tekerlerın ordan hanı tekerdende degıl ordakı demırlerden falan galıba servıse sordum getırın bakalım dıolar belkı taş falan sıkışmıs olablr falan ama anlamadm sonradan oldu bu daha once hıc olmamıstı

6. psyc54

psyc54 SCW Üyesi

42
    23
    8
    o aşırı ses düz viteste de var, yolda giderken direksiyon çevirince bir şey yok. durup park edeceğim zaman her sağ-sola çevirince gaarc baya gacırtı ses geliyor içerilerden mi yoksa lastik mi kafaya takmıştım.
    bayiyi aradım ben bir şey söylemeden aracı durduğunda direksiyon çevirirseniz lastiklerden gelen ses, o normal dediler. Servislik bir durum olmayabilir.

7. KİREÇ

KİREÇ Moderatör

5.276
    4.460
    113
    aramıza hoşgeldin kardeşim.
    kurallarımız gereği seni üyelerimiz bölümünden kısaca tanımak isteriz.

8. Emre-34

Emre-34 SCW Üyesi

764
    596
    93
    aynen tam aynı sıkıntıyı yasamısız bakalım devamında sıkıntı cıkarsa mecbr gidicem sağol bılgı ıcın bu arada hosgeldınnn

Bunu beğendi. psyc54 bunu beğendi.
  9. EMGboca

EMGboca SCW Üyesi

1
    0
    1
    bende de sabah ilk çalıştırdığımda var bu problem

10. Emre-34

Emre-34 SCW Üyesi

764
    596
    93
    ya bnde sabah aksam oluyo ama bu ara yok yada ben artık fark etmıyorum ama herhangı bı sıkıntı yok sımdılk

Sayfayı Paylaş