Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dsg arızası mı ?

uyarıyı veriyorsa siliniyorsa bile direkt olarak aracı servise götürün, ben ilk uyarıya takılmadım şanzıman içinde hasar oluştu, 1.5 ay yeni şanzıman bekledim ondan sonra.

1.2 tsı dsg 2016 Leon aracı aldığımdan beri bir kaç defa araç halindeyken hata: vitesi p konumuna alınız diye bir uyarı verdi daha okuyamadan hemen kayboldu.Acaba bir sorun mu var ?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
'aracı p konumuna alıp aracı terk edin' uyarsısıysa ve ekranda hiç durmayıp direk kayboluyorsa vites mekanızması sistemi değişiyor yada dsg yazılım güncellemesiyle haloluyor, bu uyarı gün geçtikçe artabilir büyük ihtimal, aracın garantisi varsa ücretsiz hallediceklerdir, ama şanzıman hatası değil bu..

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
'aracı p konumuna alıp aracı terk edin' uyarsısıysa ve ekranda hiç durmayıp direk kayboluyorsa vites mekanızması sistemi değişiyor yada dsg yazılım güncellemesiyle haloluyor, bu uyarı gün geçtikçe artabilir büyük ihtimal, aracın garantisi varsa ücretsiz hallediceklerdir, ama şanzıman hatası değil bu..

Aracın garantisi devam etmiyor maalesef ama tüm bakımları serviste yapıldı.Servisi aradım getirin mutlaka araç 1 gece burda kalacak dedi.Böyle durumlarda geçici olarak araç veriyorlar mı acaba ?

servis ile ilişkinize bakar, genelde garantisi bitmiş araçlara vermiyorlar ama aranız iyiyse şansınız olabilir. Şanzıman garantisi araç servis bakımlı olması durumunda 7 yıl galiba, onun bilgisini de servisten alabilirsiniz.

Aracın garantisi devam etmiyor maalesef ama tüm bakımları serviste yapıldı.Servisi aradım getirin mutlaka araç 1 gece burda kalacak dedi.Böyle durumlarda geçici olarak araç veriyorlar mı acaba ?

arkadaşın dedği gibi sersvisle olan ilişkinize bağlı araç konusu, iyi hal garantisi şanzıman için devam eder bencede. ama şanzıman hatası değil o aynısı benım başıma geldi cünkü

Geri
Üst Alt