Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

DSG 7 kavrama sorunu

CUPRA BOCANEGRA

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar aracımı bakım için servise götürmüştüm kavrama sorunu çıktı değişmesi gerekiyomuş araç 52.000 de iyi niyet garantisi için başvurdum daha önce kaza yaptım araç sanayide yapıldı bu şekilde iyi niyet garantisine girermi acaba eğer girmezse kavramanın fiyatı nedir acaba? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Uyanmazlarsa yararlana bilirsin servis te tanıdıgın varsa aracı yap rahat çözerler işini

Beni EDS'ler İYİ Tanır

Merhaba arkadaşlar aracımı bakım için servise götürmüştüm kavrama sorunu çıktı değişmesi gerekiyomuş araç 52.000 de iyi niyet garantisi için başvurdum daha önce kaza yaptım araç sanayide yapıldı bu şekilde iyi niyet garantisine girermi acaba eğer girmezse kavramanın fiyatı nedir acaba? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler
Kavrama sorunu Seatlarda kronik bi problem , benim dusuncem buyuk bir ihtimal iyi niyet garantisine girer kavrama sorunlarindan dolayi.Bi arkadasin jettasi 2010 model servis bakimli degil ama kavrama sorunundan dolayi iyi niyet garantisinden faydalandi

Kavrama sorunu Seatlarda kronik bi problem , benim dusuncem buyuk bir ihtimal iyi niyet garantisine girer kavrama sorunlarindan dolayi.Bi arkadasin jettasi 2010 model servis bakimli degil ama kavrama sorunundan dolayi iyi niyet garantisinden faydalandi
Adana da yetkili servis olan kavi ye sorun bide oranin usta basisi 9 yildir orda oldugunu ancak 1 defa bile kavrama degistirmedigini soyluyor:)

Cevaplarınız için teşekkürler motora bişe yapılmadı sadece radyatör değişti servistede tanıdığım yok maalesef neyse artık bekleyip görücez gelişmeleri yazarım

Bugün servisten aradılar maalesef iyi niyet garantisine girmiyomuş 3.000 tl tutuyo cuma günü alıcam aracı

Gecmis olsun ne degiscekmis aracta sorun neymis peki , siz yapmadinizmi baski . Vay be 3000 lira ha :(

Ayip yahu 3000 lira neymiş . Hani sattiklari araclarin arkasinda duruyordu. Hani dsg ler problem yaratmaz yaratsa da hallederiz diyorlardi. Yalan dolan

Geri
Üst Alt