Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

DSG 7 kavrama sorunu

Gecmis olsun ne degiscekmis aracta sorun neymis peki , siz yapmadinizmi baski . Vay be 3000 lira ha :(
teşekkürler ben daha önce kaza yapmıştım sanayide yapıldı araç o yüzden dışardan müdahale olduğu için yapmadılar değişen parça kavrama

Ayip yahu 3000 lira neymiş . Hani sattiklari araclarin arkasinda duruyordu. Hani dsg ler problem yaratmaz yaratsa da hallederiz diyorlardi. Yalan dolan

ben daha önce kaza yapmıştım sanayide yapıldı araç o yüzden dışardan müdahale olduğu için iyi niyet garantisini kapsamadığını söylediler

Geçmiş olsun, sanayi işi olmasaydı büyük ihtimalle iyi niyetten yaparlardı..

teşekkürler

dün aracı teslim aldım ilk izlenimlerim berbat eski kavrama daha iyiydi vites geçişlerinde tak diye ses çıkartıyo ve kendini ileri doğru atıyo dün trafik olmasaydı geri götürecektim servise bide kafama takılan bişe var serviste parça değiştirdiğin zaman eski parçayı veriyolardı ama şimdi parçayı vermemişler ya şanzıman parçalarını vermiyolar yada bunlar bişe çevirdiler anlamadım valla.

Garantiden yapılsaydı eski parçayı vermezlerdi ama siz cebinizden yaptırdığınıza göre eski parçayı vermeleri gerekir. Şu devirde kimseye güven kalmadı yahu...

Garantiden yapılsaydı eski parçayı vermezlerdi ama siz cebinizden yaptırdığınıza göre eski parçayı vermeleri gerekir. Şu devirde kimseye güven kalmadı yahu...
Valla öyle kimseye güven kalmadı

Arac bakimlari aksatilmadan serviste yapildiysa iyi niyet garantisi var
Bütün bakımları aksatılmadan serviste yapıldı fakat daha önce araç kaza geçirdi sanayide yapıldı bunun için dışardan müdahale var garanti dışı dediler ve benim lastikler standarttan biraz daha genişmiş bunun da etkisi varmış

MEKATRONİK.... SANAYİDE MÜDAHALE OLMAYAYDI İYİYDİ BENİMDE OLDU İYİ NİYETTEN DEĞİŞTİRDİLER WOSMER SAĞOLSUNLAR

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

MEKATRONİK.... SANAYİDE MÜDAHALE OLMAYAYDI İYİYDİ BENİMDE OLDU İYİ NİYETTEN DEĞİŞTİRDİLER WOSMER SAĞOLSUNLAR

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Merhaba abi benimde araçta mekatronik sorunu çıktı 2014 65000 de tdi parçanın yarısını karşılıyor artı birde işçilik istiyor fiyat 3000 4000 arası tutarmış kartal doğuşta araba, senin araba kaç model plaka ne biraz bilgi verirmisin teşekkürler

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt