Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

DSG 7 kavrama sorunu

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında CUPRA BOCANEGRA tarafından paylaşıldı.

1. CUPRA BOCANEGRA

CUPRA BOCANEGRA SCW Üyesi

539
    189
    43
    Merhaba arkadaşlar aracımı bakım için servise götürmüştüm kavrama sorunu çıktı değişmesi gerekiyomuş araç 52.000 de iyi niyet garantisi için başvurdum daha önce kaza yaptım araç sanayide yapıldı bu şekilde iyi niyet garantisine girermi acaba eğer girmezse kavramanın fiyatı nedir acaba? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

2. igci_01

igci_01
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

4.519
    1.589
    113
    Motor kisminda bisey yapildi mi?hem yapildiysa da sen sesini cikarma dua et:)

CUPRA BOCANEGRA ve bora55 bunu beğendi.
  3. dadaş34

dadaş34
    Administrator
    V.İ.P Admin

6.516
    5.825
    113
    Uyanmazlarsa yararlana bilirsin servis te tanıdıgın varsa aracı yap rahat çözerler işini

Beni EDS'ler İYİ Tanır

Bunu beğendi. CUPRA BOCANEGRA bunu beğendi.
  4. LEqend_ON

LEqend_ON SCW Üyesi

125
    48
    28
    Kavrama sorunu Seatlarda kronik bi problem , benim dusuncem buyuk bir ihtimal iyi niyet garantisine girer kavrama sorunlarindan dolayi.Bi arkadasin jettasi 2010 model servis bakimli degil ama kavrama sorunundan dolayi iyi niyet garantisinden faydalandi

CUPRA BOCANEGRA ve Leonm@nia bunu beğendi.
  5. igci_01

igci_01
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

4.519
    1.589
    113
    Adana da yetkili servis olan kavi ye sorun bide oranin usta basisi 9 yildir orda oldugunu ancak 1 defa bile kavrama degistirmedigini soyluyor:)

6. CUPRA BOCANEGRA

539
    189
    43
    Cevaplarınız için teşekkürler motora bişe yapılmadı sadece radyatör değişti servistede tanıdığım yok maalesef neyse artık bekleyip görücez gelişmeleri yazarım

Bunu beğendi. dadaş34 bunu beğendi.
  7. CUPRA BOCANEGRA

539
    189
    43
    Bugün servisten aradılar maalesef iyi niyet garantisine girmiyomuş 3.000 tl tutuyo cuma günü alıcam aracı

Bunu beğendi. Leonm@nia bunu beğendi.
  8. LEqend_ON

LEqend_ON SCW Üyesi

125
    48
    28
    Gecmis olsun ne degiscekmis aracta sorun neymis peki , siz yapmadinizmi baski . Vay be 3000 lira ha :(

9. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.704
    113
    Ayip yahu 3000 lira neymiş . Hani sattiklari araclarin arkasinda duruyordu. Hani dsg ler problem yaratmaz yaratsa da hallederiz diyorlardi. Yalan dolan

10. H.GÜMÜŞ

H.GÜMÜŞ SCW Üyesi

46
    19
    8
    Geçmiş olsun, sanayi işi olmasaydı büyük ihtimalle iyi niyetten yaparlardı..

Leonm@nia ve CUPRA BOCANEGRA bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş