Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

dsg 7 kavrama arızası

yani şu yazılanlardan dsg li bi araç aldığım için diken üstünde oldum artık.dört gözle o günü bekliyorum ne zaman şanzıman arıza verecek diye.böyle iş mi olur madem tam geliştiremedin niye arabaya koyup satıyorsun.yani bu dsg nin kobayları biziz bunu anladım.onu yapma bunu şöyle yap böyle araba mı kullanılır.Allah düşürmesin bi dsg arızası için aylarca doğuşun kölesi ol..

Dsg7 birde arıza verdiğinde en ucuz 3000tl masraf çıkarıyor hatta garantiden değiştirirken faturaları alın oha dersiniz mekatronik 4000tl filan

Benim mekatronik+kavrama değişimim 8300 TL idi. :) bana kesin bozuk araba verdiler emenike :D

Arabaya taktığı 1 liralık sinyal ampulünden para alan hatta ve hatta normal cam suyu yani bildiğimiz sudan para alan doğuş o 100 içinde bir şey bulmuştur...

Kısaca diyeceğim kesin arabanın garantisini uzantın en azından 4 yıl garantisi olur o masraflara karşı

Mekatronik ve/veya kavrama değişimi sonrasında aynı sorunları devam eden var mı?

piyasaya yeni surulen tum teknolojilerin sancili zamani olur. 6 ilerilerde basta bu tarz skntilara sahipti simdi ciddi oranda sorunsuz geliyor yeni versiyonlar ki o sorunsuzluk seviyesi 7 8 senede olustu. 7 ileri olanlarinda bir 2 3 senesi var.

o kadar basit bir sistem degil o kadar kolay gelistirilecek bir sistemde degil. dolayisi ile zamani var yapacak bir sey yok bu konuda. sonucta bir toyota gibi 25 sene oncesinin teknolojisini halen kakalayan uzerine civata bile degistirmeden devam eden sonra sorusuzum diye reklam yapanlardan araba almiyorsunuz her zaman en ust teknolojiyi sunmaliyim diyen adamlardan aliyorsunuz arabayi :)

alirkende bu riskin bilincinde olmak gerek. yada alirken donanimi ozellikleri ona gore almak gerek.

mesela bakin bana dsg farkini koydum bi xenon sunroof falan aldim :) kafam rahat gonldum rahat.

Geri
Üst Alt