Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

dsg 7 kavrama arızası

İyi Günler Benim aracım 2013 model ibiza 95000 i devirdim ve bu titreme 94000 de yapmaya başladı 95000 de yağ değişimi için için özel servise gittim ustaya kavramada da sorun var 2 de 1100 devir civarları gaza yüklenirsem birde hafif yokuşsa titriyor dedim usta da kavramadandır dedi bakımı yapalım est de bekarız dedi bakımdan sonra test etmiş bir sorun görmemiş birde beraber çıktık ben bende yaptıramadım o titremeyi bakımla beraber geçmiş diyordumki eve giderken yine yaptı ama eskisi gibi değil az normal yağ filtre değişimi kavramayı etkilermi? alakasını bulamadım acaba başka bir sorunmu var? bilgisayarda birşey gözükmüyor.
Yağ filtre değişimi aracın performansında eskisine nazaran illaki artış sağlayacaktır. Titreme sorununun büyük kısmı malesef kavramadan kaynaklanıyor. Bir yerde rot balans da yapabilir diyordu. Benim kavrama değişti. Çok şükür sarsıntılar gitti. Şimdide hafif frenlemelerde kavramada vurma yapıyor biraz. Dsg mekanik olarak kronik sorunları olan bir sistem. Daha çok iyileştirme gerek.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Bayadır forumdan uzak kalmışım. Bugün aracım yine huysuzluk yaptı. Huyu kurusun. Geri vitese geçişte hafif bir sarsıntı yapardı. Normal bir durum zaten bilen bilir. Fakat benimki bir anda aracı hafiften hoplatmaya başladı ve geçişte baya ses yapmaya başladı. Bu gibi durumlarda kontak kapatıp açınca normale dönerdi ama düzelmedi. Şimdi vites D de iken dur kalklarda da hafif hoplama yapmaya başladı. Artık canımdan bezdirdi. Şu oto piyasası bu kadar abartı olmasaydı araç değiştirmeyi düşünmeye başlardım.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt