Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

DSG şanzımanlardan gelen sesin kronik olduğu tabusunu yıkıyorum (ŞİKAYET)

Bendende aşırı derecede ses gelmeye başladı.. Hasan abi sen kontrol ettirdikten sonra aynı yeri banada özelden bildirirmisin sonucunu.

serbay abi bu psikolojik oldu normal bu sesler bendede gelio ama muhtemelen benmki dizel olduğundan çok fazla duyulmuyor sizinki benzinli ondan bu sesleri çok daha fazla duyuyosunuz

abi bu doğuş nasıl iş yapıyor anlamıyorum ya.Buluşmadada anlattım adamlar tampona vida atmamış,disklere vida atmamış cogu kişinin bagaj kapagından geliyo bakıosun vida sıkmamışlar ...........

bnm motor muhafazam düşüyor vida atmamışlar.

ya arkadaş varmı boyle bişiy ya valla guluyorum artık ilk aldıgımda sinir olmustum kavga etmeye gidiyodum ama şimdi aaa ordadamı vida yok die guluyoz napalım

aynn öle hatta ben geçen servisteyken yetkili telefonda bir bayanla konuşuyodu bayanın derdi aynı bnm gibi motor muhafazası düşmüş bayan telde vidaları takılmamış die sölüyo yetkili de bnm adamlarım böle bişey yapmaz dior bende içimden diorumki yazık yazık senn adamlarının..... diorum çünkü onun adamları bnm de servis çıkışı huhafazama vida atmamış olmaları bide bayana fırça atıyo çok güldüm :D :D

abi bu doğuş nasıl iş yapıyor anlamıyorum ya.Buluşmadada anlattım adamlar tampona vida atmamış,disklere vida atmamış cogu kişinin bagaj kapagından geliyo bakıosun vida sıkmamışlar ...........

dogusla alakası yokkı bunun,sızler sıfır arabalarınızı aldıgınız zaman araba turkıyeye gelıyor 1 cıvata dahıl sıkılmadan elınıze gecıyor zaten showrooma gelınce.Seat uvey evlat ve adamlar ıcını doldurdukca orasından burasından fıre vermeye basladı arabalarda.bosuna demıyorum her zaman mk1 leon mk2 toledolar hepsınden daha kalıtelı daha saglam ve sorunsuz dıye cunku o donemdekı teknolojı geregı bu kadar fazla masraflı olcak donanımlar yoktu ve arabayı adamlar dogru duzgun yapıyorlardı

Geri
Üst Alt