Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

dsg şanzıman sorun.!!!

O nasıl bişey ya..iyi o zaman lastiği bile değiştirmeyelim orjinal kalsın. Sizde ne takılı jant. Bende aldığımdan beri 17 inch var ama orjinali 16. Kendiler değişmiş.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
suan aracimda 18 inc var. servis derki garanti kapsami gecmis olsa bile siz eger jantlari vs diger aksesuarları biz taktiysak garanti devam eder diyor... aslinda cok sacma ben 16 buyuk jant takinca sanziman bozuluyor onlar takinca bozulmuyor mantigini savunuyorlar...

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

avukatla gorusucem bugun karar aldım mahkemeye basvurucam insallah hepimize ornek teskil eder.. ve saka gibi ama tekrar yeni leon bakiyorm dsg dizel fiyat aldim bugun..

Avukatla görüşün, bir de belediyeye gidip tüketici hakem heyeetinden fikir alın, iki taraf da uygun yönlendirme yapacaktır.

Hükümet konağında yani kaymakamlıkta tüketici heyeti bizim burada belediyede mi duruyor sizinkiler :)

Kadıköy Belediyesinde valla bizimkiler, kaç kere gittim, sağolsun kaç kere paramı iade ettirdiler firmaya :D

cok iyi tuketici mahkemelerini bakan bir avukat buldum .. yarin görüşmem var bu tip davalardan dogustanda arac bedel iyadesi almis internettede dosyalari yayinlamis..mutlaka haberdar edicem arkadaslar. umarim kazanirim..

Hayırlısı olsun, bu arada aynı parça 3 kere mi ne arıza çıkarırsa kusurlu mal sayılıp kullanıcının para iadesi hakkı doğar, araçta gerçekten bir sorun varsa bence tamirden çok o noktaya odaklanmak daha doğru olabilir, 0 aldıysanız fatura bedeli üzerinden iade almanız mümkün olacaktır, 2. el ise ve faturası duruyorsa gene sorun çıkacağını sanmıyorum

Geri
Üst Alt