Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

DSG Şanzıman Hakkında Bilinmeyenler

Ya Yiğit boşversene ya, o zaman başka bi 7ileri dsg de Veyronda var, o da dayanıyo 1000küsür Nm torka zarta zurta. Bu 7g tronic'in sağlam olması dışında bi esprisi var mı bence yok =) Önemli olan benzer özelliklteki malı halk ile buluşturabilmek :D For example 6 veya 7 ileri dsg'li golfler pololar passatlar =)

yahu ilerle yavru Merc'in yelpazesinin nerdeyse yarısında tek kuruş fazla vermeden standart sunuluyo 7G-tronic..hea dersin ki standart olan araçların en ucuzu ne kadar İstanbul ortalamasında 1 ya da 2 ev kadar o da doğru.. :D :D
kaldıki DSG'ye kötüleyen kim lan.. :D :D

Harbi ha konu birden senin dsg'yi kötülemene geldi ne alakaysa :D

Neyse tamam sustum =)

Gercekten Harika bilgiler kardeşim aldıgım arabanın 7 ileri DSG olmasından baska bir bildigim yoktu aydınlattıgın için tesekkur ederim eline emegine saglık.... Yalnız hiç dsg kullanıp arıza veren oldumu ben en cok bu işten korkuyorum eger bi arızalanırsa işte ozaman ocagımıza incir agacı diker bu sanzıman kolay kolayda onarılmaz cok zor ve karısık bi sistem...

Gercekten Harika bilgiler kardeşim aldıgım arabanın 7 ileri DSG olmasından baska bir bildigim yoktu aydınlattıgın için tesekkur ederim eline emegine saglık.... Yalnız hiç dsg kullanıp arıza veren oldumu ben en cok bu işten korkuyorum eger bi arızalanırsa işte ozaman ocagımıza incir agacı diker bu sanzıman kolay kolayda onarılmaz cok zor ve karısık bi sistem...

DSG bilerek zarar vericek şeyler yapılmadığı sürece sorun çıkarmaz zaten kolay kolay..
bunun yanında diyelim ki garanti bittikten sonra şanzumanda sorun çıktı bakımlar zamanında ve düzgün yapılmışsa Doğuş belli bi oranda iyi niyet garantisi ve "0" faiz ile kredi veriyo..yani aracınızı iyi günlerde kullanın.. :)

sagol kaptan ama dogusun ole bişi yapcanı sanmam cunki bizim semun demişti satıs sonrası adamlar iplemiyolar takmıyolar vs vs birde krediyi ne için alıcazki onu anlayamadım??

sagol kaptan ama dogusun ole bişi yapcanı sanmam cunki bizim semun demişti satıs sonrası adamlar iplemiyolar takmıyolar vs vs birde krediyi ne için alıcazki onu anlayamadım??

Malum dsg şanzumanın 20.000TL gibi bir fiyatı var o yuzden kredi gerekebilir :D

Korkma hocam bişey olmaz mis gibi şanzıman. Olsa bile garanti var, ayrıca garanti bitse bile Yiğit'in dediği gibi pahalı parçalarda indirim yapıyolar, "seve seve" :) Hatta böyle öneli parçaları dava açarak filan bedavaya bile değiştirebilirsin. Örnekleri var.

Ama için rahat olsun DSG vites kullanan binlerce insan var.

ahauehee..
evet fiyatı sağlam ama bu en uyduruk otomatik şanzuman için de geçerli hatta düz vites için de nerdeyse..için rahat olsun.. :)

Geri
Üst Alt