Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ds3 hdı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
benim düşüncem renault da dahil bütün fıransızlardan uzak duracaksın hiç ilgimi çekmiyor bu markaların arabaları :s

benim düşüncem renault da dahil bütün fıransızlardan uzak duracaksın hiç ilgimi çekmiyor bu markaların arabaları :s

+1 bende öle demiştim ama renaultun rs i çok iimiş kızdılar bana:) canın hatrına rs hariç diyorum:)

bence düşünmekteysen gerçekleştir güzel bi araç bir kaç defa yakından inceleme fırsatı buldum.

furkan yazmıs focus aldıgını okuyalım beyler :)

guzel bır karar almıssın tit x se hele en guzel karar !! ford cular cogalıyor

furkan düşünürsen ds3 ün 1.6 160 ps turbo sunu alalım sana 38.500 e
geç oldu be abi aldım geçici olarak bi focus

guzel bır karar almıssın tit x se hele en guzel karar !! ford cular cogalıyor
tit x değil collection paket ama geçici olarak aldım araştırıcam bi süre daha duruma göre tit x bulursam uygun fiyata alabilirim

Hayırlı olsun güle güle kullan ..kazasız belasız nazarsız inşeAllah

sağol varol abicim teşekkür ederim

citröen elektrik aksam sorununu çözdüyse güzel bi arac heleki motoru psa grubunun ürettiği tdci-hdi(ford-volvo-peugeot-citröen) motor çok sağlam dayanıklı perfonmaslı bunların yanında düşük yakıt tüketimi sunuyor..

görüşlerini bildirenlere teşekkürler bugün ds3'den de vazgeçip arabamı galeri ye bırakıp focus tdci aldım :D
bende yeni sattım '09 hb. tdci tit x paket ,yaz boyunca 20 bin km. yol yaptım özellikle performansına hayran kaldım güle kullan , aklına takılan olursa sorabilirsin.
bu arada imzandaki metni değiştirmenin çoktan zamanı gelmiş..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt