Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ds3 hdı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu paraya yazık.
38 liraya bissürü seçenek var. Ki zaten alıp 3-4 sene bindikten sonra 25 liraya satarsın bu aracı. Bence daha iyi seçenekleri değerlendirmekte fayda var.

sempatik bi araba çünkü Varol abim..
dışarı enerjik, renkli ve sempatik sinyaller veren bi araba..hatları zaten canlı renklere daha uyumlu..bunun yanında içinde de gövde renginde bi sürü unsur var onlar da yok olmuş oluyo bu durumda..

anladım tavsiyen renkli olandan yana..ben çift renk tavsiye ederim zaten..siyahsa beyaz tavan..sarısı güzel..ama ben çift renklisi revdim

38.000TL ye 2010model , bu segmentte, hangi seçenekler var?

38.000TL ye 2010model , bu segmentte, hangi seçenekler var?

Ben daha ziyade, 38.000TL'ye başka hangi seçenekler var gözüyle bakıyorum. Bu segmentte 2010 model olarak bakmadım. Aracın segmenti ne bilmiyorum ama bu arabayı alacağıma 0km 1.3 tek kapı Corsa alır binerim daha iyi.
Fiyat olarak bakılırsa zaten 3.20d bile var o paralara.

uzun süre binilecekse alınır yoksa alınmaz bence..çok değer kaybedecek

Ben daha ziyade, 38.000TL'ye başka hangi seçenekler var gözüyle bakıyorum. Bu segmentte 2010 model olarak bakmadım. Aracın segmenti ne bilmiyorum ama bu arabayı alacağıma 0km 1.3 tek kapı Corsa alır binerim daha iyi.
Fiyat olarak bakılırsa zaten 3.20d bile var o paralara.
açıkcası düşük km yüksek model ve özel bi araba olarak ben bundan başka bi araba göremiyorum şu anda kendime ayberk corsaya da dediğin 3.20d lere de baktım ama ben de onların yerin titanyum paket focus tercih ederdim mesela
ki bu olmaz sa focus alıcam ama özel bir araç istediğim için bunla ilgileniyorum

38 çok bence 40 bin civarında C5 varken bu araba bence pahalı... he bunun yerine ne alırdım diye düşünecek olursam eğer bu segmentte bu araç gayet güzel hoşuma giden bir araba ama iş maddi boyutuna gelince sanki biraz pahalı oluyor...
mito yu bende öneririm hele beyazı

mito'da dizel nedense pek ilgimi çekmiyor aybars'cım

38 çok bence 40 bin civarında C5 varken bu araba bence pahalı... he bunun yerine ne alırdım diye düşünecek olursam eğer bu segmentte bu araç gayet güzel hoşuma giden bir araba ama iş maddi boyutuna gelince sanki biraz pahalı oluyor...
mito yu bende öneririm hele beyazı
c5 ile 2 ayrı uç nokta'da araçlar tamamiyle ne beklediğine bağlı mito'yla kafamda kıyasladığım zamanda nedense bu dahar ağır basıyor sevdim ben bu arabayı ya:)

gayet hoş bi araba ama bu tarz bi araba alıp siyah alan adamın elini öpmek lazım.. :D :D

Cok guzel bir arac ama daha renklisini almak gerek..detaylar kaybolmus.

Yiğit ve Kaan abiye katılmamak elde değil. Böyle bir araba alınacaksa siyah alınmamalı. Furkan sana focus alıp rs veya st jantları+yay takalım en temizi.

Birde Focus'u satacağın zaman çok çok çok daha kolay bir şekilde satarsın:eek:key:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt