Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Drift'lik Araç (RC CAR)

evet hsp den sakuraya gecebılırsınız ılerıde kayıslı sısteme gecmek ıstersenız hsp dekı motorunuzu esp ve servonuzu sakuraya takabılırsınız sıze kalmıs. Lıpo pıller sıkıntısız bulunuyor ankara da türkiye distiribitöründen alınabilir zaten en ucuz fiyatda orada. lipo piller sıvı piller direk güç verir ve bi anda biter bu yuzden bıtmesıne yakın aracınız bır ıkı sanıye durur, bu konumda daha fazla kullanmamak gerekır. bu pıllerı sark etmek ıcınde tabı prof. sarj makınası sart. nimh piller ise bildiğimiz kömürlü piller bitmeye yakın arabayı yavaşlatır. birde 2s 3s degerı varkı s degerı arttıkca guc de ıkı katına cıkıor. ugrastıkca ogrenıyorsunuz zaten. hsp ler milli sistem 4 çeker gayet heyıflıdır ılk baslamak ıcın. uzerınde kı motorlar 24turn tatmın edıcı turn degerı dustukce hız artıor. kafanıza takılan olursa yardımcı olmaya calısırım :D

teşekkürler abi çok tutarlı yorumlar yaptın. pili çok iyi anladım dediklerini çok iyi anladım. demekki fikrimde haklıymışım 2 araba yaparım en kötü :) Turn sayısınıda araştıra araştıra öğrendim t arttıkça tork artıyor düştükçe hız artıyor.bu arada drift için fırçasız motorlar sabit güç için daha iyi deniyor ama fırçasız motor ve esc de pahalıya patlıyormuş.onu sakura ya sağlıyacağım hsp şuan mantıklı gözüküyor teşekkürler yine bi sorunum olursa sorarım

ılk aldıgında hsp dekı motor fırcalı motor tabı sen ılerde fırcasıza gecersın 9turn mesela. yaklasık bı motor ve beynı tahmını 150 tl cıvarı. masraflı bır hobi ama bı baslayınca da sureklı para hacanıor soleyım :D

Selamlar Alper kardeşim;
10 yıldan fazla süredir kara modelleri ile profesyonel ilgileniyorum ve uzun süredir sponsorlu şekilde yarışmaktayım. Sen bütçeni söylersen elimden geldiğince yardımcı olurum.

işte budur

[video=youtube_share;tODnISzeqGc]http://youtu.be/tODnISzeqGc[/video]

Alper, açma şöyle konular, kanıma giriyosun. Eve pist yaparım ben alırsam :D

Geri
Üst Alt